SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl i pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Nitrobolon II, jedynka to co innego. Aminokwasy, gainerek, dużo wody, systematyczne trenigi, zero alkoholu...

Potrzeba wiele czasu, żeby dojrzeć do tego sportu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Wiek: 20 lat
Waga: 66/67 kg
Wzrost: 174 cm
Cel: do osiągnięcia Masa
Staż: ponad 2 lata
Aktywność fizyczna: Tylko silownia 3x tydzien

Chodzi oto aby uzyskac maksymalne efekty wiem ze napewno bedzie carbo i glutamina bo to stala opcja w moim menu. No i zastanawiam sie czy jesli do Nitrobolonu II dodam jakas krete to czy da to lepsze efekty ?

Zmieniony przez - sirmatthew w dniu 2009-12-26 14:32:19

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
strasznie dużo musiałbyś tego nitro mieć, jeśli chciałbyś robić cykl solo

poza tym branie no-boosterów, stymulantów rano czy np w dnt po południu mija się z celem, a organizm się szybciej na nie uodparnia

dlatego dobrym pomysłem jest dorzucenie pojedynczej formy

ankieta jest niepełna, ile kasy chcesz przeznaczyć na cykl? jak wygląda Twoje odżywianie?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Mnie zastanawia Twoja dieta, bo parę lat temu też tak rzucałem się na każdą kreatynę i na dużo silniejsze środki, a nikt mi nie powiedział, że organizm potrzebuje dużo białka i węgli, żeby coś zbudować. Po 500g kredki możesz zrobić np.0.5kg masy i fajną rzeźbę jak zapominsz o jedzeniu. Spróbuj najpierw z dietą, kup Gainera, albo bulk'a np. top-mass z Olimpu i zobaczysz, że kreatyna to nie wszystko.

Potrzeba wiele czasu, żeby dojrzeć do tego sportu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Kasa to np 300 zl...
Odzywianie - Generlanie to co mama ugotuje... W pracy nie mam czasu na wykwitne posilki dlatego lykam te zupki w 5 min i popijam 60g carbo.

Wiem ze ten Nitrobolon II napewno zakupie i dodam to tego carbo i glutamine
pytanie czy to wystarczy ?

Carbo biore raz dziennie ok 60g
Glutamine jedna pigule przed treningiem i dwie po treningu oraz nastepnego dnia rano jedna

geinery na mnie nie dzilaja bralem kiedys i na 3 kg gainera przybylo 400g smiech na sali.. Carbo jest tansze i efekty sa lepsze ale to moje prywatne spostrzezenia

Zmieniony przez - sirmatthew w dniu 2009-12-26 14:45:25

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
to generalnie suple nie dla Ciebie

stwierdziłem po sposobie odżywiania i wpływie gainerów na Twoją osobę...

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Tak bardzo zaskakujacej odpowiedzi sie nie spodziewalem... Pozwol ze ja bede o tym decydowal

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
eNd_ dostałeś SOG'a ode mnie. Generalnie jak się nie je to nie ma opcji, żeby coś zbudować. Podstawa to pożywienie, gainer czy inne suplementy to dodatki, nie zastępują diety! Jedz, jedz i jeszcze raz jedz, a w międzyczasie wrzuć sobie szejka białkowego ze dwa razy w ciągu dnia i zobaczysz że urośniesz. Carbo to sam cukier, więc nie wiem jak jest lepsze od gainera, ale jak napisałeś to Twoje spostrzeżenia.

Potrzeba wiele czasu, żeby dojrzeć do tego sportu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
kupisz sobie nitrobolon II, monohydrat z vitalmaxa, carbo i glutamine - wydasz 350 zł, będziesz miał przez 6 tygodni fajne treningi, mocną pompę, ale co z tego? przy takim sposobie odżywiania (zupki w proszku popijane carbo) to wszystko (o ile treningi masz w porządku, to to co wypracujesz) po 2 tygodniach od zakończenia cyklu zejdzie z ciebie szybciej niż ci się wydaje. będziesz w tym samym punkcie co teraz, tylko portfel szczuplejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Zle mnie zrozumieliscie... Nie jade na samych zupkach. Bo poza nimi jem tez normlane wysoko kaloryczne posilki w domu np kotlecika schabowego z ryzem...

Bo na samych zupkach to nawet nie trenujac bym nie wyzyl...

Druga sprawa nie chce sie sprzeczac ale carbo to same weglowodany - taka mala adnotacja z mojej strony

Kolega LeBeouf opracowal fajny zestawik oto mi chodzilo... Ale jak sie zabezpieczyc by to nie zeszlo ?

Moze moja dieta najlepsza nie jest ale przy tym sposobie jade juz 2 rok i 10 kg przybylo badz co badz.

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiennik 1 z 2 posilku w szkole

Następny temat

sumplement?

WHEY premium