SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl - PROSZE O PODPOWIEDZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
Wiek: 33
Waga: 73
Wzrost: 166
Obwód ramienia: 43
Obwód klatki: 108
Obwód uda: 58
Obwód talii: 85
Staż na siłowni: 8 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): Dieta jest pilnowana
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 1. Test prolka, 2 -test prop + wino, 3 - test prop +boldenon, 4 prop + wino
Opisz swój plan treningowy: 4 x tyg
Cel cyklu: dobrej jakości miecho, masa do przodu , najlepiej tesc który nie ciągnie wody
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: prop + boldek + wino 3 miesiące temu
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ciężko przybrać na masie
Stan zdrowia: bardzo dobry
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): klata 170kg,


Witam Panowie, przymierzam sie do następnego maratonu i chciałbym prosić Was o propozycje cyklu, zawsze biłem propa i dobrze na mnie działał, nie wiem jak z innymi tesciami iz czym połączyc , czy może znowu z boldkiem ? może to być długi cykl także czekam na pomysły i rozpiskę :) pozdrowionka :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jaki masz cel cyklu? wpisz jeszcze dietę w ankiecie.

Kopiuj wklej

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :
martwy ciag :
przysiad :

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
celem cyklu oczywiście jest zdobycie suchej masy , by ruszyć jeszcze wymiary do przodu :) diete trzymam ciągle , teaz jak jestem na offie to trzymam takie proporcje: białko 2g/kg, tłuszcz1.., węgle 2,5g , oczywiscie na cylku to wszystko idzie do góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
zastanawiałem sie czy może znowu nie zrobic cylku z propa i boldka , ale sam nie wiem innych srodków nie brałem prócz wina , ale tego ostatniego na zimę nie bede brał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ci nie przeszkadzają częste iniekcje może być prop,bez znaczenia.

a jeżeli masz problemy z retencją nie spowodowana złą dieta,to kontrola e2 powinna pomóc.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-24 22:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
da sie to znieść , ważniejszy jest cel :) tyle że chciałbym leciec z 4 lub wiecej miesięcy , i co wtedy z tym propem i boldkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak boldenon po co się aż tyle kłóć, daj długi estr testosteronu.

Tu masz propozycje cyklu

1-16 boldenon 600-750mg ew
1-16 test cypio /enan 250e4d.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj jeszcze z cyklem,z miesiąc minimum jeszcze,a najlepiej 3od pct zrobić przerwy.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-24 22:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
tak własnie chce zrobic, dlatego na razie szukam odpowiedniego cyklu, a zaczał bym pod koniec wrzesnia. A z tym boldkiem to jedna iniekcja w tyg z takiej dawki jak wyżej na raz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej dzielić na pół, a jakie masz stężenie tego boldo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
ja jeszcze nie mam towaru dlatego sie pytam by cykl był z głową zrobiony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta, sustanon jaki odblok

Następny temat

odblok

WHEY premium