SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Test Freak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
Siemanko
szamał ktos ostatnio takiego freaka??inaczej wyglada niz ten co mialem ostatnio a naprawde bardzo fajnie dzialal ogolnie ciezko jest teraz gdzies go dostac..pozdro




Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Bardzo dobrze że ktoś założył ten temat dotyczący nowego test freaka bo prawda jest taka że coś tam pozmieniali!!Miałem do czynienia z starą wersją suplementu który nabyłem dwa lata temu....nie chciałbym skłamać ale działanie było już odczuwalne po tygodniu a po miesiącu mięśnie bardziej wyraźne libido na niesamowitych obrotach większa energia i agresja na treningach po 1,5 godzinnym treningu siłowym miało się ochotę zrobić coś jeszcze więc łupałem w worek do upadłego:) Miesiąc temu nabyłem nową wersje biorę biorę biorę i nic zupełnie nic może lepsza regeneracja trochę działanie nie różni się niczym od zwykłego zma!!!!Pharma freak bardzo mnie zawiodła liczyłem na powtórkę z przed dwóch lat!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
ta wersja nie posiada metylowanego tribulusa tylko zwykły, ten z metylowanym z tego co czytalem ma lepsze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
mateja1989 i działa to wogóle?? Robiłeś jakieś testy na poziom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
pewnie ze dziala
jadlem juz test freak,anabolic freak,axis ht
regeneracja..twardosc miesnia i mega libido daje znac o sobie..
czesto czytam wypowiedzi ze dla mlodych ludzi nie ma sensu brac boosterow testo..mam 24 lata i za kazdym razem czuje dzialanie i bardzo sobie chwale tego typu suplementy..pytanie tez kto sie czego spodziewa po tym do test freak mysle ze idelnie pasuje daa..natomiast samego daa bym nie bral..pytanie tylko czy ten nowy test dziala tak samo jak ten stary

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różni się tyko tym tribulusem. Ja mam akurat starą wersję ale zaczynam brać od poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
jadlem wersje bez metylowanego tribulusa i cos tam dzialalo jednak sprobowalbym wersji metyl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
roznia sie ty mtribulusem ale i zma maja inaczej rozpisane. Zawsze pierwsza wersja jest najlepsza
mialem oba. zapach, i kolor wewnatrz identyczny. Nie widzialem roznicy, moze tez ze zwyklym tt ciut slabiej ale szedl jako drugi w kolejce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w przypadku ZMA jest jakiś błąd bo na samej gorze jest rozpisane - vit b6 10,5mg, magnez 90mg, cynk 30mg po czym w połowie składu jest napisane zin-test Support complex - 610,5mg. Trochę tego nie kumam bo łącznie jest 130,5mg w pierwszej rozpisce. Chyba, ze magnezu jest 570mg z czego samych jonów 90mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
no w starym co wkleilem jest zinc-test jako "zma" 340mg, w nowym tylko tyle co na gorze podane i raczej nie jony a 90mg cytrynianu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam z takim składem:



Obczaj na samej gorze i ten complex. Generalnie nie zgadza sie

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2014-01-24 21:41:11

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2014-01-24 21:41:50

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2014-01-24 21:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuzwa nie wkleja mi etykiety

testosterone. pl/image/cache/data/test-freak-120k-etykieta-600x600.jpg

Trzeba spację usunąć.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2014-01-24 21:44:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metactif

Następny temat

Flexus Booster vs Animal Flex

WHEY premium