SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Produkt Fitmax Mass Active 20 !!!!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545


FITMAX® MASS ACTIVE 20
Dietetyczny środek spożywczy zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, w szczególności sportowców.

FitMax® Mass Active 20 jest odżywką wspomagającą przyrost czystej masy mięśniowej, w skład której wchodzą: kompleks węglowodanów o różnym indeksie glikemicznym, najwyższej jakości białko pochodzące z instanizowanych izolatów i koncentratów białka serwatkowego, zawierających dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz najważniejszego w sporcie aminokwasu - glutaminy.
Jedna porcja FitMax® Mass Active 20 dostarcza dla organizmu niezbędne witaminy
(~ 40-80% dziennego zapotrzebowania w porcji!) oraz minerały. Produkt przeznaczony jest dla osób, którym zależy na uzyskaniu znacznych i szybkich przyrostów masy ciała, jak również do odbudowy glikogenu po ciężkim wysiłku fizycznym. W celu uzyskania lepszych efektów można stosować jednocześnie z FitMax® Kreatyna oraz FitMax® Amino 2000.

Sposób użycia: 1 porcję - 50g (2 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Stosować między posiłkami i po treningu. Zalecana dawka dzienna to 150-200 gram produktu.
Wewnątrz opakowania znajduje się miarka. 1 miarka to 25g proszku.

Dostępne opakowania: 1000g i 2000g (inne pojemności w przygotowaniu)

8 smaków: waniliowy, truskawkowy, poziomkowy, banan, kokos, czekoladowy, biała czekolada, toffi

Ceny:
1000g - 33,00zł
2000g - 58,00zł

Producent:
MAZURENKO ARMWRESTLING PROMOTION Sp. z o.o.

Zapraszamy na zakupy

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545


Dla przykładu etykieta smak waniliowy.

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545


.

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no widzę smaki nowe na polskim rynku

szkoda że to gainer a nie białko bo bym spróbował chętnie tych smaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Kurczę i teraz mam dylemat jakiego gainera zamówic :D Może jakieś promocje na początek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Będzie w sklepie SFD?

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
czolem

co prawda nie udzielam sie juz na tym forum i siedze gdzie indziej,
ale dostalem do paczki pare probek nowego gainera fitmaxa
totez napisze tu swoje przemyslenia, moze ktos je wezmie pod uwage przy kolejnej partii produktow

mialem 3 smaki - kokos, banan i poziomka, wszystkie trzy rozpuszczaja sie idealnie, czuc tylko czasem grudki slodzika, sa lekkostrawne i nieodczuwalne na zoladku

co do oceny zmyslowej - najlepiej wypada poziomka - zdecydowanie najsmaczniejsza, nie czuc chemii, pilem z woda i moge spokojnie polecic - nie jest slodka, smak srednio intensywny, ale przyjemny

banan - jak dla mnie smaczny, ale nie jestm w stanie zagwarantowac ze na dluzsza mete bedzie wchodzil - bardzo specyficzny smak, dosyc slodki - przypomina suszone banany - czyli raz na jakis czas wypas, za to w duzych ilosciach codziennie - moze byc roznie , troche czuc chemie

kokos - nie smakowal mi, jest bardzo slodki i czuc chemie mocno, dodatkowo smak jakis taki niemrawy, pilem z woda - jestem na NIE, moze z mlekiem bylby lepszy, nie wiem


wypisalem wg kolejnosci spozywania - moze jakbym kokos sprobowal na poczatku ocena bylaby mniej drastyczna, ale przy poziomce i bananie ten smak wypada bardzo slabo,

tyle, pozdrawiam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545
Jeślichodzi o Mass Active smak banan : na 12 przeprowadzonych testów 9 osób odpowiedziało pozytywnie .Tak,że zdajemy sobie sprawę,że są różne gusta potencjalnych klientów. Zanim wprowadziliśmy ten produkt na rynek testowali go ludzie intensywnie ćwiczący na siłowni.

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 223
.

The ChaMpion`S ChoiCe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4934
Ostatnio u Szocha w sklepie zostałem obdarowany próbkami Waszego nowego gainerka i musze powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Banan i poziomka są naprawdę pyszne. Piłem mieszane z wodą i z mlekiem. Z mlekiem smakują oczywiście lepiej, ale z wodą tez są bardzo smaczne. Rzeczwiście mimo dobrej rozpuszczalności czuć delikatne grudki, ale nie przeszkadza to w konsumpcji. Fajnie, że firmy takie jak Wy, czy Activita pokazują większym producentom, że da się robić naprawdę smaczne odżywki i to więcej niż w 3 smakach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545
Jest nam niezmiernie miło, że nowy produkt przypadł Tobie do gustu.Proponuję spróbować innych smaków(a może tak białą czekoladę).Nie wiem w czym Lukasz przygotowywał ,ale jeżeli na codzień pijasz gainery i białka, to radze zainwestować i kupić profesionalny mikser i wtedy dopiero zobaczysz jaka to bajka,dosłownie miodzio. Zyczę smacznego.

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oferta Pracy

Następny temat

Nowość na rynku !!! Fitmax Kre-Alkalyn + R-ALA

WHEY premium