SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Clenbuterol - Sopharma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2929
ile lisci clen.. wchodzi dopudelka??? 5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
po 5 jest pakowany ale po 10 wejdzie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-05-21 18:30:45

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659






bardzo dobry clenik,wziąłem tylko 4 tabsy i miałem temperature,dodam też coś od siebie

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2008-05-21 19:21:29

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2008-05-21 19:21:49

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dobry clen. dostaje go zawsze wraz z napsoimem prosto z kraju ladnych panienek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Clen z Sopharmy jest z Bułgarii a tam Naposimu nie dostaniesz w aptece bo go po prostu tam niema. Naposim jest w Rumunii ale zdobycie naposimu z rumuńskiej apteki w tej chwili jest możliwe tak jak zdobycie matanabolu z poskiej apteki. Bardzo ciężko w porywach do niemożliwego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadąc do bulgarii sila rzeczy jedzie sie przez Rumunie :):) wiem bo sam kilka razy tam jechalem heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
a czy laski ladne bym polemizowal

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ladne no stary ladniejsze niz nasze krajowe albo tak samo ladne :) mowa o blugarii bo rumunia to ze tak powiem trzeci swiat.
Jest tam tak zaj,,,,, ze jade tam znowu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Po pierwsze to tylko ok 30% ludzi jadących samochodem jedzie przez Rumunię Strach przed nie wiadomo czym, nie wiem o co dokładnie chodzi. Przecież Rumunia taka straszna nie jest. Alternatywna droga znacznie częściej obierana jadąc do Bugarii czy do Turcji to droga przez Serbię bo podobno jest bezpieczniejsza. Ja oczywiście obrałem drogę przez Rumunię, ja jakże ciekawość wiadomo.

A co do zakupu Naposimu aktualnie w rumuńskich aptekach to jest coraz gorzej (oczywiście bez znajomości wszelkiego rodzaju). Rumunia powoli zmienia swoje przepisy i wprowadza powoli prawa jak w pozostałych krajach europy. Coś chyba z Unią Europejską sie szykują powoli i już tak chętnie sprzedawać nie chcą. To nie Turcja czy Egipt ;-(

A z tego co piszesz ze Rumunia to jak trzeci świat to wnioskuję że byłeś dość dawno. Ja byłem rok temu w październiku i powiem Ci ze miałem okazję widzieć Lamborghini Murcielago w Bukareszcie także to nie Czad czy Gabon. Już powoi wychodzą z bidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio w tamte wakacje i oczywiscie samochodem i przez rumunię jechałem ale nie zachaczyłem o bukareszt wiekszość przez wioski wiec obraz w porownaniu do bulgarii to dzien do nocy np laski w bulgarii ladne zadbane a w rumuni na wsi takie troche zaniedbane ubiór jakby z przed 20 lat to oczywiscie moje odczucia.
Naposim szło kupic bez problemu nie wiem jak w tym roku będzie okolo 15 lipca sie tam wybieram na 2 tygodnie a dokladnie do bulgarii.
Dieslem sie jezdzi to sie podróżuje

Zmieniony przez - zamela w dniu 2008-06-03 21:52:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop czy cypionat

Następny temat

Ventolin (Salbutamol) - GlaxoSmithCline

forma lato