SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowiutkie zdjecia miro20 lulez zapraszam do oceny !!!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763
No fajnie ogólnie. Zdjecie co na modlitewniku masz to oszukujesz tam złe ułożenie jest. Masz za nisko te oparcie powinienes wyzej wziazc. Albo oprzec sie o to oparcie zeby calkowicie wyizolowac ten biceps. A tak jest przerwa (wolna przestrzen miedzy pachami a rekami).

Stavros

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763


o własnie na tym zdjeciu jest dobrze. Dobre ułozenie na tamtym złe. Ale soga i tak Ci daje.

Stavros

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Własnie! Też to zauważyłem ale pomyślałem sobie ze to poza do fotki a nie "prawdziwe" ćwiczenie...Generalnie łapy muszą stykać się z oparciem od pach po łokieć.


Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zdjęciu wyglądasz na wyższego i cięższego ...
Soga masz za proporcje

What we do in live - echoes in the eternity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe chlopaki tojak sie cwiczy na modlitewniuku to ja wiem a to bylo tylko do fotki a z innych rad chetnie skorzystam dziekoi

Miro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
jak dla mnie to bardzo ładnie miro tylko ciekawe jak z nogami bo nie pokazałeś

<={SFD CLEAN CLUB}=[==
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


oto zjdecie z ciaglosci..

Miro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie zarysowany bic na 2 zdjeciu, sylwetka O.K. Pozdrowienia dla MiRo^^. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8508
spoko zdjecia luzak kiedys cie widizalem chyba na miescie, duzo roboty przed toba bo wyglada to jako tako ale cm zamalo, foty z atlanty??? czy mi sie wydaje hehe a tak wogole to misiael z tej strony :)

.:: CYBERMASS ::.

.:: CYBERMASS ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem tez cie widzialem na lwowskiej jak szedles z jaka laseczka .. i tak podejzewalem ze misiael :)

Miro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pictures by kknd

Następny temat

ocencie mnie to ja w wieku 18 lat!!!!!!

WHEY premium