SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowi moderatorzy:

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Van: transferek Ducka - heh dobre a gdzie np mozna go wrzucic?


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
x-men nie jest nieaktywny przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ale mi aktywnosc ,3 posty raz na 2 miesiące.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2002-03-26 22:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio ma stałe łącze i udziela się więcej. Lepiej mniej a lepiej. Przynajmniej pisze mądre rzeczy a nie jakieś ******ły.

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
zeby pisac mądre rzeczy nie musi byc modem ,sory chłopaki ale mnie nie interesuje czy jest to Ronnie Coleman czy ktos inny ale jak sie nie udziela albo udziela raz na 3 miechy ,to wystarczy ze bedzie pogrubiony.Bycie modem zobowiazuje ,dlatego wczesniej napisałem kogo i za co bym wywalił.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty jagnik a moze ty powinienes zostac modem zamiast x nie warzne ile kto sie udziela tylko jakom ma wiedze na ten temat a moze ty powinienes startowac w zawodach i byc wielki jak x i pryskac wiedzom skoro ci to tak przeszkadza to 3maj to dla siebie

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki takim ludziom jak x-men przynajmniej pisza o nas w gazetach (np. ostatnio widziałem w jakims starszym numerze Flexa). Jezeli ktos ma moderatora to nie widze sensu mu go zabierać, szczególnie jeżeli mogłoby (ale nie musiało) go to obrazić. X to skarbnica wiedzy, zawodowiec i prosze sie od niego odpier.. Poza tym nie zajmuje sie on konkretnym działem, wiec nie musi pisać często na forum.
"zeby pisac mądre rzeczy nie musi byc modem "
no własnie, mimo, że absolutnie nie mam nic do finderx i michaila i wiem, że odwalaja kawał dobrej roboty, to nie uważam aby dobrym pomysłem było obdarzenie ich statusem moderatora, bo to bedzie nastepny krok w tym kierunku, aby każdy na forum był moderatorem (tak jak powiedział figter - "im wiecej modów tym niższy ich status"). Przeciez moderator to nie wyróżnienie!!!!! To ciężka praca przy pilnowaniu działu, a nie widze, aby ta prace zaniedbywali aktualni moderatorzy, mimo, że rzadziej bywają, to jest tam porządek!

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Ja nie mówie ze on nie ma wiedzy ,bo wie o kulturystyce i sprawach z nią związanych wiecej od nas.Chodzi mi o to ze powinno sie zdjac kazdego nieaktywnego moda, a on sie udziela raz na 2 miechy ,jak sie zacznie czesciej udzielac to nie ma sprawy.Acid a jakie jest twoje zdanie na temat :antonio ,scream,princess,sebapl,FabioBB ,ja osobiscie bym ich wszystkich zdjał.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ich osobiście nie znam, byli na sfd przedemną, albo jeszcze jak byłem początkujący na sfd i nie dane mi było ich poznać No w sumie oni to już wyjątkowo rzadko sie udzielają - i proszę mi zaraz nie mówić, że FabioBB sie udziela na innnym forum (wiadomo o które chodzi) bo niekonicznie musi być on!!! Proste, nie?
Powiem tyle - to delikatna sprawa i tak należałoby ją załatwić, aby nie obrazić niektórych osób - to nie tak "hop - siup zabieramy im moderatora!!"...

-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
W dziale doping jest dość ludzi - ja, 666 a ostatnio
także x-man sporo tam siedzi. I tak nie ma tak bardzo co
robić, bo w dziale doping nie zjawia się zbyt dużo nowych artykułów (2-3 dziennie)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wklejajcie zdjęcia!

Następny temat

mateo zajmij sie tym :D

WHEY premium