SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowi moderatorzy:

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja propozycja:

Dział Doping - Ed (zgodził się do powrotu kingkong'a )
Aktualności - finderx
Trening - Michail

Proszę o wyznaczenie najmniej aktywnych moderatorów z działu Aktualności i Trening

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Kto ma najwiecej widac na stronie glownej. Nota bene proponowalbym to zmienic na liczbe glosow na dana osobe.

Paweł Ziółkowski
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Prince$$ jest strasznie malo aktywna a jest w 2 dzialach mysle ze mogla by odstapic misjsce komuc kto ma troche wiecej czasu aby go poswiecic dla forum...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Tak samo w dziale aktualności jest z nessipem i Fabiobb

Niech beda nadal moderatorami na takiej zasadzie jak borsuk(bez konkretnego działu). Nessip kiedyś pisał że ostatnio zadziej bedzie wpadał na forum z powodu natłoku pracy a Fabio też ostatnio jest żadziej na forum (choć jeśli już sie zjawia to jego rady są b dobre bo przcież zalicza sie do grona zawodników)

A więc do działu aktulaności dodać finderx-a a nessipa i Fabia zostawić oczywiście modami ale jak pisałem wyżej na zasadzie takiej jak borsuk i bodajże Scream. Mam nadzieje że nikt sie za to nie obrazi

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Mateo z tego co pamietam jest kolo 22/24 moderatorow to stanowczo za duzo pozatym polowa z nich jest nieaktywna !!!
mozna zrobic jeszcze cos innego np. taki kingkong nie ma go na forum ale jego wiedza i wklad jest ogromny wiec ja bym mu zdjal moderatora a np. dal jakis znaczek "VIP" albo "expert" (dopuki nie wroci) nie sadzisz ze bylo by wtedy lepiej ?

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fire weź przestań, następny znaczek : Ekspert, VIP, a może Wielki Nie obecny?
I proszę mnie tu źle nie zrozumieć ja nie mam nic przeciw Kingowi ale przeciw tym ******łom w oznaczeniach. Zresztą dobrze napisał Dąbek w tym dziale co o tym wszystkim uważa, i ja się przykładam do tej opinii.

Narka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
W Treningu (i poza nim też) dyg'a już daawno nie widziałem...
Propozycje Mateo są bardzo dobre - według mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Tak Mateusz. Wszystkich szanuje, nie wszystkich lubię ale jesdno jest pewne: im więcej moderatorów tym niższy generalnie jest ich status.
Lepiej by było zostawić tych kilku pierwszych (którzy pamiętają rok 2000 i początki forum w innym jeszcze kształcie) jako moderatorów a wszystkich kolejnych moderatorów uczynić VIP z opcją moderowania.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Zresztą to Twoje Forum więc i Twoja decyzja ale pomału zmierzamy do stanu kiedy każdy będzie moderatorem.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Fighter popieram to dobry pomysl...
da sie sprawdzic date rejestracji ja akurat bylem przed powstaniem mojego dzialu "fitness" ale z ciekawosci chcialbym sprawdzic kilka nickow Mateo moze da sie zrobic cos takiego w stylu lustracji ???

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram pomysl fightera! Moze zrobimy ankiete?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lustracja jak najbardziej sam jestem ciekaw kilku rejestracji

p.s
za dużo modów to też nie dobrze , ale Vipy i Experci ok

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wklejajcie zdjęcia!

Następny temat

mateo zajmij sie tym :D

WHEY premium