SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia - CityFit 24/7

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
i co? był tam ktoś już ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7407
Otwarcie dopiero 21 lipca takze jeszcze troche czasu ale cena kuszaca 50 zl miesiac i to bez umowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwiczycie tam ostro ? jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7407
Jest super polecam i jaka cena az milo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Co tam takiego super ? Sprzęt , szatnia , sauna ... ??

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Sprzęt ten sam co w pure, firmy Matrix, szału nie ma, wszystko nowe ładne i świecące, przynajmniej dobrze skręcone nie to co w pure. Sauny nie ma, szatnie są duże, prysznice też. Za cenę 50zł w promocji i 60zł normalnie myślę, że wypas.

Dudek, część ćwiczy ostro, część widać, że się najarała i po 2 tyg zrezygnuje jak to sezonowcy. Osobiście trenuję ostro, rzucić czy coś można nikt nie patrzy krzywo, cała część z "wolnymi ciężarami" wyłożona jest gumą więc nic się nie stanie.



Zmieniony przez - Killer5 w dniu 2014-08-07 16:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, jak wyglada sprawa z trenerami personalnymi w Cityfit? Od początku października wykupiłam karnet i nie planuje być "sezonowcem", dlatego tez chciała bym uzyskac jak dobre rady, opinie i pomysł na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7407
Wszystko zalezy od tego jakie masz oczekiwania mysle ze najlepiej bedzie jak porozmawiasz tam po prostu o tym z trenerami :)
zycze wytrwalosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Witam,
jestem nową osobą, która nigdy nie miała styczności z siłownią - wiem, kajam się, że tego nie robiłem wcześniej. Teraz na falki motywacji nowego roku postanowiłem zacząć płacić za siłownie. Wydając pieniądze będę miał motywację do chodzienia.
Ale ja nie o tym.
Pytanie czy, ktoś chodzący na siłownię byłby w stanie mi pomóc? Jestem całkowitym laikiem, i nie chcę popełniać głupich błędów.

Zmieniony przez - sebekx w dniu 2014-12-31 17:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7407
Nie ma sprawy cos tam moge pomoc takze jak chcesz to pisz na priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odzieżą do MMA w Reszowie

Następny temat

czy są kluby sportowe zrzeszone w PZKIF

WHEY premium