SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa Omka?;D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
No własnie o to mi ****a chodzi ze to nie lek który mozna kupywac jak tussipect z receptą której nikt nie kontroluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Myślę, że dyskusję oparte na spekulacjach w ogole nie powinny się odbywać.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
w temacie dopingu wszystko odbywa sie na zasadzie spekulacji bo nikt badan nie robi czy to jelfa atomic razak apx desma czy kazda inna firma...
tyle samo pewnosci z "aptecznej" omki co z innego produktu undera czy "apteki" wiec mozna spekulowac albo nic nie pisac na temat zadnego srodka zadnej firmy.
to co apteczne nie zawsze jest z apteki w tym problem.ninja ma racje nie ma co ludziom robic gowna z mozgu.
susty praktycznie nie ma real, deci praktycznie nie ma, antka tez cido primy i innych "apteczniakow" dlaczego akurat cudownej omki mieliby nie walowac skoro wluja wszystko?
nacialem sie na omke i mam o niej swoje zadanie i nie ma w tym zadnych spekulacji, zreszta nie ja pierwszy nie ostatni.

w wiadomosciach mowili ze znalezli w garazu proszek do prania-3 tony ktory byl ladowany w opakowania po dobrym niemieckim proszku i sprzedawany na targu.wszystko waluja co daje jakiekolwiek zyski.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-09-21 23:36:26
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
Mumin222 testowałeś te ome z nowym design ze mowisz ze to wał?

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
nowej nie testowalem na starej sie przejechalem.nie mowie ze kazda paczka nowej to wal na 100%. zwyczajnie jak ze wszystkim moze byc wal moze byc ok.smiesza mnie opinie ze nie ma walkow na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
taka cuda tylko na tym forum...
jest to lek produkowany na potrzeby lecznicze
jest kontrolowany, cala produkcja
każda partia musi być taka sama i mieć identyczny skład
nie ma tak, że jedna partia jest mocniejsza, a druga słabsza
to wszystko jest kontrolowane podczas procesu produkcji

ja nie wiem skąd wy bierzecie te mocniejsze i słabsze partie

...a jeśli ktoś nie ma pewnego źródła towaru to po prostu nie kupować i po sprawie

towar apteczny kupiony z źródła pewnego jest zawsze dobry, a jak się bierze od pana ziutka co skleja kartoniki na klej szkolny i długopisem rzeźbi napisy na fiolkach to nie moja wina

da się to wyciągać na receptę tylko wiadomo nie tak łatwo, niech nikt nie liczy, że otrzyma receptę na parę paczek, najwięcej ile widziałem wypisane dla osoby chorej było to 2 opakowania i to był zapas na bardzo długi okres, ale jak widać się da

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2009-09-22 12:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
Zmieniony przez - gasienica1 w dniu 2009-09-22 12:43:54

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
mu chodzi o to ze mogą omkę podrobić jak każdy inny srodek.
Przykład testolic wczesniej ten under działał dobrze a teraz wyszedł wałek.

Ale wracajac do tematu nie zgodze się z Tobą stara partia była omki bardzo dobra była i jestem o tym bardziej przekonany to juz bym spekulował czy nowa działa bo nie testowalem nowej, ale stara była bardzo dobra napewno apteczna.

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
w temacie dopingu wszystko odbywa sie na zasadzie spekulacji bo nikt badan nie robi czy to jelfa atomic razak apx desma czy kazda inna firma...
tyle samo pewnosci z "aptecznej" omki co z innego produktu undera czy "apteki" wiec mozna spekulowac albo nic nie pisac na temat zadnego srodka zadnej firmy.


W temacie dopingu nie odbywa się wszystko na zasadzie spekulacji, lecz na doświadczeniach, badania też się zdarzają wiec proszę wziąć to pod uwage

Ale jak lubisz to pospekulujmy sobie, czemu są braki w omnce, prolce, mecie na rynku, czyżby Pan Stasiek co robi omke u siebie w toalecie wystarczajaco sie dorobil i robi sobie urlop na 3-4 miechy ?? underów nigdy nie brakowało to czemu miałby brakować omy, prolki, mety skoro są underowego pochodzenia ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za boldek??

Następny temat

meta bez odbloka?

WHEY premium