SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa Omka?;D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
A czy każda firma UN zapewnia cały czas towar ?
Oma, meta są robione gdzieś poza Jelfą można ją zamówić prawie na całym świecie. Sprawdź światowe stronki. Klepią wszystko co zdobyło jakąś renomę. Na taki popyt jaki obecnie jest na te środki - Jelfa musiała by cały zakład przestawić na robienie tylko tych rzeczy.
Każdy (popularny dla nas) apteczniak to UN
I prawda jest taka, że najprędzej trafisz na lipę (ala apteczniak)
Niż UN trzymających fason, czyli ze stronką i badaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko prawda oprocz tego "I prawda jest taka, że najprędzej trafisz na lipę (ala apteczniak)
Robia i dobrze dzialajacy towar z podobna zawartoscia i stezeniami no ale ludzie co wy chcieliscie wy byscie chcieli zeby wielka firma farmaceutyczne w EU walila 90% produkcji lekow na czarny rynek wiecie ile tego jest w polsce omadren podbil cala europe sprzedaje sie tego tutaj tysiacami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Nie mówię, że taki towar nie działa. Ale zobacz na forum ilu ludzi jest zawiedzionych apteczniakami. A jak wklejają zdjęcia swoich produktów ( wykonanie tego ) strach pomyśleć, a co dopiero wbijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To że są lewe źródła produkcji itp. to wiadomo, ale np. u mnie nie bylo omki długo, a w innych miastach była, taka co klepała ale słabo tj. Miczel porównywał, że omka działa jak 100mg prolongatuma, to może problem regionu nie wiem. W każdym bądź razie gdy u mnie dostępny jest omnadren to za każdym razem klepie tak samo i nie ma serii lepszej, serii gorszej.

Ludzie narzekają na towar a nic poza wbijaniem nie robia, dieta z ujemnym bilansem kalorycznym to ja ma cokolwiek z tego zbudowac? złapie 3-4kg retencji po 15 amp. i krzyczy fejk, fejk, dostałem fejka

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2009-09-26 10:49:12

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tu tez sie nie zgodze wkleil bym ci zdjecie omy i gwarantuje ze roznicy nie zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
U mnie też, OMKA działa i nigdy nie słyszałem aby ktoś narzekał. Ale na Holandie i Grecję narzekają - wiesz o czym mówię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka (niech kazdy zarabia sobie szczesliwie i tu mysle nikomu nie namieszam )Ze jak chlopaki beda miel humor to bedziecie wbijac omki prolki i sie cieszyc ze walicie apteczniaki a jak nie to bedzie troche smutniej.
Na dzien dzisiejszy co wiem to przy omadrenie chlopaki maja dobry humor to wbijac i nie wnikac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Co do wyglądu OMY nie mam zastrzeżeń, nawet kupiłem niedawno. Mam ją nienapoczętą. Wygląda smakowo - ale co pokaże, to się okaże.
Za 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam gwarantowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Korzystając z okazji zapytam, czy ma ktoś OMO z datą przydatności dłuższą niż 05.2009
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za boldek??

Następny temat

meta bez odbloka?

WHEY premium