SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nootropiki czyli legalny 'doping mózgu' nauka motywacja koncentracja samopoczucie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 55354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
miewaliście problemy ze snem po noopepcie ? Ja pierwszy dzień 3x10 mg, wciągu dnia wpadły dwie kawy [jak zawsze] i nie mogłem zasnąć, a raczej wcale nie zasnąłem, miałem taki natłok myśli, że nie pozwalało mi to na wyciszenie się, niemniej nie czuję się jakiś zmęczony, tylko martwię się najbardziej o regenerację po siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13156
mieliście za dużo kofeiny i zapuzno dawke wzioles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
ok, w takim razie będę brał noopept nie tak późno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
aniracetam lepiej na mnie zadzialal niz noopept
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38663
Po jakim czasie to stwierdzileś?
Przy noopie powracaja wspomnienia? Czy tylko po racemach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Czy można prosić na PW dobre źródło noop'a bo dwie ostatnie partie nie umywają się do tego co kiedyś kupowałem a sprzedawca już zmienił swoją branżę. Ja osobiście polecam mix np z rana l-tyrozyna + czysta kofeina + noop dalej sam noop, fajnie to wchodzi. Czy ktoś zna coś dobrego i sprawdzonego na pamięć krótkotrwałą bo ta mi się trochę pogorszyła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Akukuoto moja półboskość najlepszośc fhooy i och ach sie wam objawiajako ze wczesniej temat w dopingu był.ale sie zmył aja przecpałem ogólnie rok na noopku to mysle ze cos tam wiem o nim
2

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38663
Pikaczumba
Akukuoto moja półboskość najlepszośc fhooy i och ach sie wam objawiajako ze wczesniej temat w dopingu był.ale sie zmył aja przecpałem ogólnie rok na noopku to mysle ze cos tam wiem o nim


O kur przyćpałem noopa i mi sie przypomniałeś faktycznie był taki pikaczu jeden powiedz mi panie jakie były Twoje odczucia :) po noopie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
co tam peku na mature nie zdazyłes?i tak nie napiszesz jejstary pan z innego forum smycz puscił?

poczytałem o noopie co kolesiowi watrobe rozwaliłfascynujace

róznica miedzy 30mg dziennie a 100 niema.róznica w działaniu między piracetamem a noopem jest tylko w dawkowaniu.sunifiram to syf.coluracetam jak czytałem tak samo działa więc syf.suni i colu nie sa w obrocie farmaceutycznym

róznica między prochem a tabsami jest taka ze ruscy maja ładne opakowanie i teoretycznie sami go klepia.a proch i tak z chin leci.jaki proch jest dobry,taki który niema zapachu.jak ma jakis zapach starych skarpet albo kawskowaty to znaczy ze jest stary albo był źle przechowywany

sa lepsze środki niz noop ale jeszcze ich nie przywaliłem

taka ogólna uwaga.dzieci jezeli jesteście mało zdolne i chcecie sięgać po leki tego typu to odpuscie sobie.one za was lekcji i prac domowych nie odrobia i nienaucza sie do matury



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2016-05-11 20:00:02

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2016-05-11 20:03:58

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
To prawda, leki za nikogo się nie nauczą,, niemniej jak ktoś już ma dryg do nauki i wie, że mimo wszystko musi się zabrać za nią, to fajnie jakby miał jakieś wspomaganie, które choć trochę pomoże. Ja mam sesję, niefortunnie najtrudniejsze egzaminy władowali mi w jeden tydzień, a do tego dochodzi cała masa innych, uczę się tego cholerstwa ale trudno jest ogarnąć tyle materiału w krótkich odstępach czasowych. Miło byłoby gdybyś Pikaczumba podzielił się swoimi opiniami co do tego rodzaju środków, napisał które warto, które z góry odrzucić, jak dawkować, z czym itp. Sądzę, że wielu będzie wdzięcznych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ile brać białko?

Następny temat

Aloesowe oczyszczanie. Hit czy kit?

WHEY premium