SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nocne wędrówki.... xD - 3bój SPAM POST str3

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
BAMFette startuje ja kibicuje

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mowicie o tej imprezie w pulawach> moze ja sie wybiore jak bede mial wolne jako kibic oczywicie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93130
Z tego co pisza na trojboj.pl wynika ze zawody nie odbeda sie w Pulawach.... Miejsce jeszcze nie znane, chodza ploti ze Kielce lub Końskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Pytanie do ogarniętych-co sądzicie o rozciąganiu dwugłowych przed treningiem siadów ? Widziałem to choćby u Jana Wegiery na treningu,sam nie jestem jakoś przekonany,bo teoria jest temu przeciwna...jakieś odczucia ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Zachęcam do dyskusji
https://www.sfd.pl/[ART]_Power/Sumo_Squat,czyli_historia_ślepego_naśladownictwa...-t814769.html 

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie widzi mi sie rozciaganie przed treningiem... chyba ze jakies naprawde bardzo delikatne po dlugiej rozgrzewce... ale i tak mi sie to nie widzi

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
MP RAW jednak w Puławach będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Sene pytanko:
Jak podpowiada Ci doświadczenie, Seniorki do 72kg będą startować w sobotę czy w niedzielę?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W sobotę na 99,99999999% Z tego co się orientuję to kobiety nigdy w żadnych zawodach nie startowały w niedzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a tam mozna wejsc za darmo na widownie czy jak? bo nigdy niebylem

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

plan TS początkujący. Sene;>

WHEY premium