SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nocne wędrówki.... xD - 3bój SPAM POST str3

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziękował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Koleżanka z siłownie bierze udział w plebiscycie na dziewczynę lata, bardzo proszę o oddawanie głosów na Annę Witych. Aby to zrobić należy powiązać konto na fb ze stroną plebiscytu (proszę się nie obawiać, żadnych głupot to nie wyświetla na tablicy) i zagłosować 5 razy pod rząd codziennie do końca tygodnia.

http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/47,dziewczyna-lata-dziennika-lodzkiego-2013-wybieramy-dziewczyne-lata,id,t.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zaryzykuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do roboty Panowie, bo jakaś tapeciara prowadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądaliście dziś kategorię superciężką na MŚ w dwuboju? Piękna walka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Niestety nie. Za to w piątek między rwaniem a podrzutem kat 85 Olech robił pokaz. Niestety z tego co słyszałem to na eurosporcie w tym czasie puścili reklamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kat 85 nie widziałem niestety. Może za to publiczna pokazywała ten pokaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a jakie wyniki byly w 2 boju ? bo ja bez tv siedze

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Senegroth
Niestety nie. Za to w piątek między rwaniem a podrzutem kat 85 Olech robił pokaz. Niestety z tego co słyszałem to na eurosporcie w tym czasie puścili reklamy



Powiedzcie mi jak to jest, że PZKFiTS nie potrafi wykorzystać takiej gwiazdy jak Olech do promocji TS w Polsce. Przecież to jest chodząca legenda tego sportu, tyle tytułów Mistrza Świata to chyba żaden inny polski zawodnik w żadnej dyscyplinie nie zdobył, wyniki kosmiczne - a prawie nikt spoza "branży" o nim nie wie. Jak polski związek może być tak cienki w robieniu pozytywnego PR kiedy ma do dyspozycji taką osobę?? Dla mnie to niepojęte - bo TS istnieje tak na serio dzięki pasjonatom. Związek nie potrafi zrobić nic, żeby zainteresować przeciętnego Kowalskiego" tym sportem - już nawet nie uprawianiem, ale kibicowaniem. Sukcesy są na miarę światową - a kurcze dyscyplina schodzi coraz bardziej do piwnicy i opiera się tylko na wkładzie własnym wielu prywatnych osób - pasjonatów żelastwa.

No nawet to wycięcie pokazu Olecha i puszczenie wtedy reklam. Przecież wystarczyło zapłacić nawet za to eurosportowi, żeby puścili to jak siada niewyobrażalny dla przeciętnego zjadacza chleba ciężar. Pewnie sporo ludzi od razu zaczęłoby szukać o nim informacji na necie i przy okazji dowiedzieliby się że Polacy w TS czy wyciskaniu sztangi wcale nie są w ogonie światowym jak to jest z piłką kopaną. Ktoś kto odpowiada w PZKFiTS za marketing TS powinien zostać bardzo mocno kopnięty w dupę żeby spadł ze swojego stołka.

Ale się rozpisałem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Co do Olecha, to koleś jest bardzo sympatycznym krasnoludkiem. Miałem okazje z nim wielokrotnie zamienić kilka słów.

Węgiera też jest spoko - koleś już niedługo 50 lat będzie miał, a ciągle progress ma. To tylko dowodzi, że możliwości siłowe organizmu nie są uwarunkowane wiekiem.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-10-30 16:20:38

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

plan TS początkujący. Sene;>

WHEY premium