SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to i Ja sie ujafnie :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


a wiec zaczne taq cwicze 6 mieszkoof f domku (tsn laweczka i sztangielki). Pierwsze 2 mieszki to bylo opiepszanie sie ale potem wziolem sie do pracy. Za barki wziolem sie dopiero poltorej mieszka temu bo calkowice o nich zapomnialem a plecoof f ogole nie cficze bo nie mam niestety jak ( nie jedzcie po mnie ze mam slabe plecy). Z gory thx za ocene ;)

A wiec zaczne od pleckoof :P moja mama to niestety nie fotograf a fotki robione telefonem wiec niestety nie najlepsza jakosc:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie jest zle, ale jeszcze dluga droga przed Toba.. pierwsze zdjecie mi sie podoba, choc plecow niby nie cwiczysz

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieźle jak na tak krótki czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nieżle jak nic niewidac
i nierozumiem tego ze niemasz jak cwiczyc pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


No w sumie mam ale najbardziej drazek by sie przydal( co do fotki troszke nie wyszlo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema mowisz ze masz sztange,hantle i co nie mas jak plecow cwiczyc???co masz za malo miejsca w chaciepozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


no to next :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


next;) co za mina :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
To ja nie bede jechał na Twoje plecy bo nie widze powodu ... ale za to frykę to mógłbyś zmienić ... bo chyba nie dodaje Ci zbytnio męstwa, a wręcz przeciwnie (nie jestem znawcą ale tak mi się wydaje) ... powodzenia życzę
Ps. A sztaga i sztangielki to wystarczający sprzet aby wykonać trening pleców ... Oberaj atlas ćwiczeń jak nie wiesz jak ... Pozdrawiam ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


and next ;P (minka byla straszna fiec male zamalofanie :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267


sorki ze te same pozycje ale wazne zeby bylo jak najwiecej foteq :P (tutaj minka tesh niesbyt)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Jak na ten wiek i staż to jest bardzo bobrze

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w pracy

Następny temat

Oceńcie mnie:)

WHEY premium