SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No Xplode + Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz mono to
rano i po treningu w dt.
W dnt samo mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
on ma storma z tego co doczytalem
dt przed treningiem dorian po treningu storm
dnt mono/storm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Yhym, dzieki chlopaki, sogi poszly;)
to rozpisze to jeszcze i poprawcie mnie gdybym zle skumal ;)
dt
rano - 7,5 gram mono
po treningu - 7, 5 gram mono(Tomq-mag chcialem dodac mono tez po treningu, bo na mnie fajnie dzialaja duze dawki krety;))
przed treningiem 30 min miarka storm
po treningu miarka storm
30 min before workout dorian;)
dnt
rano - 7,5 gram mono
w czasie treningu- 7, 5 gram mono
a storma tez w czasie treningu? czy o innej porze? A jak z iloscia? jedna porcja czy dwie?

Zmieniony przez - krejtos1 w dniu 2011-10-02 20:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zle
dt 5g mono rano dorian przed treningiem,po treningu storm
dnt 5g mono rano/porcja storma
1 porcja storma po treningu dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie nie, rozpiszę ci to:

Dzień treningowy
Rano lub w ciągu dnia - storm
Przed treningiem NO booster
Po treningu storm

Dzień nietreningowy
w ciągu dnia 5g kreatyny


BTW
dopiero zaczynasz cykl czy jesteś w trakcie? Bo jak mówisz, że duże ilości na ciebie działają można by pokombinować z fazą nasycenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
wlasnie mam zamiar zaczac jutro;)
rozumiem, czyli dt rano storm i po treningu, najbardziej chcialem sie dowiedziec o dawkowaniu storma, poniewaz z tym suplementem mam stycznosc pierwszy raz

faza nasycenia? cos mi się obiło o uszy, ale czy mogłbys mi to wytlumaczyc? Stosowales kiedys ta metode?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
przez tydzien walisz 20g kreatyny dziennie(4x5g) a pozniej do konca cyklu normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuję, bo ja np. lepiej ją czuje. Cykl kreatynowy z fazą nasycenia polega na tym, że pierwsze ~5 dni stosujemy kreatynę w dawce 20-30g dziennie w porcjach po 5g, po tych ~5 dniach codziennie po 5g dziennie
Wybór należy do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
To teraz wam Chłopy powiem,ze ja zawsze robilem faze nasycenia;) tylko ze u mnie ona utrzymaywala sie przez okres 6 tygodni. bo minimalna dawaka krety wg mnie to 15 gram w dt a mninmalna 10 w dnt.A przewanie stosowałem 20 g dziennie. Dzieki za informacje.
A tak sie spytam, staloby sie cos zlego,jezeli bralbym te suplementy w taki sposob jak rozpisalem wczesniej?

Aminokwasy kiedy sotosowac? z rana czy po treningu?

Zmieniony przez - krejtos1 w dniu 2011-10-02 20:33:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stracisz więcej kasy i tyle
No i zrobisz krótszy cykl. Lepsze efekty przy fazie nasycenia jak ją zrobisz max tydzień, a potem raz dziennie 5g. Nadmiar kreatyny wysikasz! Kreatyną sycisz organizm do jakiegoś stopnia, stopnia, którego choćbyś chciał to nie przekroczysz! Przynajmniej wtedy pociągniesz cykl tak z 8-12 tygodni

Jakie amino?


Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-10-02 20:35:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia na wagę złota ! ! Konkurs sklepu sfd

Następny temat

Suple na mase w tab lub kaps

WHEY premium