SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon + ...co??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Witam serdecznie ;) Z początkiem września planuje rozpoczać nowy cykl ;) Poprzedni był na dwóch cyklach mono. Mój staż treningowy we wrześniu to 8miesięcy poważnej siłowni. Wcześniej była siłownia, ale tak dwa razy w tygodniu, plus brzuszki itd. Mam teraz pytanie: Chciałbym wziąć Nitrobolon II na jakąś minimalną pompę. Na pewno dokupię do tego Vita-min plus z Olimpa. Teraz pytanie: Proponujecie coś jeszcze? I czy Nitrobolon może doprowadzić do powiększenia się oponki na brzuchu?

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
do powiększenia oponki może doprowadzić zła dieta nie nitrobolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
mozesz dokupic carbo bedziesz nim popijal nitro i jak masz braki w diecie to odzywe wegle+bialko

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Uwierz mi Flex, że diete trzymam dosyc porzadnie (w 80%) i pilem Gainer 1 Vitalmax i w 4tygd poszlo mi 3kg wagi i 3cm w pasie ;/

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Acha i jak mam nitro w prochu to moge rozrobic w wodzie, a bezposrednio po tym wypic carbo?

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
no to po co piłeś tego gainera????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Ale ja nie widzialem ze przytylem. Zawsze wage mialem okolo 75-76kg. i po 3tyg stanalem na wadze patrze 79,2kg. Myslaleem ze to nie w brzuchu , ale jak wzialem centymetr ...;p Carbo mnie nie spasie jeszcze bardziej? I czy moge nitrobolon brac z Therm line II

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
carbo jak już tylko po treningu
skup się na diecie i dołącz aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
carbo mozesz sobie dozucic do kazdej porcji nitro przynajmniej ja tak robilem kiedys...

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
aeroby aerobami, ale ja pilke trenuje od 9 lat ;p dzisiaj mialem trening to ja nie wiem jak do robty jutro wstane tak trener sezon przytowawczy dal ;/

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
to moge z tym therm linem laczyc?

Proba redukcji, mam nadzieje ze udana;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

róznica pomiedzy izolatem a koncentratem w odżywkach białkowych...

Następny temat

X pand czy Storm ?

WHEY premium