SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski wzrost-Problem znalezieniem dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
DJ_DoDo
to już Twój kolejny temat o wzroście, jaki to jest ten niski wzrost? mój kolega ma 164cm wzrostu i żadnych problemów z dziewczynami
Ja też mam 164 a za młodego miałem takie branie że Hoho :D . młóciłem chyba od 17 roku życia i przebierałem , aktualnie żona , dzieci , rodzina , dom na głowie i jak slysze te problemy młodego pokolenia to śmiac mi się chce a z drugiej strony ogarnia mnie straszne zażenowanie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2931
monkey22
DJ_DoDo
to już Twój kolejny temat o wzroście, jaki to jest ten niski wzrost? mój kolega ma 164cm wzrostu i żadnych problemów z dziewczynami
Ja też mam 164 a za młodego miałem takie branie że Hoho :D . młóciłem chyba od 17 roku życia i przebierałem , aktualnie żona , dzieci , rodzina , dom na głowie i jak slysze te problemy młodego pokolenia to śmiac mi się chce a z drugiej strony ogarnia mnie straszne zażenowanie ,


Patrząc po wieku to przynajmniej można Ci zazdrościć tego że nie wychowywałeś się w czasach gdzie większość "facetów" to p***eczki w rurkach To jest dopiero żenujące niestety...


Zmieniony przez - Ozi_96 w dniu 2019-12-05 16:57:37

Wytrwałość jest najważniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ile Ci mamy tłumaczyć, masz problemy z sobą, już ten temat był poruszany.

Jak masz kasę to mozesz być otyłym, niski i laseczkę wyrwiesz

Zamaist szukać przyczyny we wzroscie poszukaj dzie indziej, może źle zagadujesz do dziewczyn

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
monkey22
diox96
W dzisiejszych czasach mniej niż 180 to jest już niski wzrost.
kto tak powiedział?? czasy się zmieniły az tak bardzo?

Myśle że powinieneś uda się do psychologa .

Psycholog w niczym nie pomaga ,tylko rozmawia i bada daną osobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
naprowadza Cię na rozwiązanie, a sam musisz to zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
DJ_DoDo
naprowadza Cię na rozwiązanie, a sam musisz to zrozumieć

Rozumiem właśnie ,że jestem niski .To jestem świadomie zrozumieć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
monkey22
diox96
W dzisiejszych czasach mniej niż 180 to jest już niski wzrost.
kto tak powiedział?? czasy się zmieniły az tak bardzo?

Myśle że powinieneś uda się do psychologa .

Niestety czasy się zmieniają.Przechodze koło ludzi to widzę ,że należę do tych najniższych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A inny idzie przechodzi obok ludzi i mówi że należy do najwyższych i też moze ma z tym problem, jak koleś ma 210.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
DJ_DoDo
naprowadza Cię na rozwiązanie, a sam musisz to zrozumieć

Ja mam doświadczenia z psychologami .Nie doprowadza nikogo do do rozwiązania.Psycholog jest po to ,żeby nadać daną osobę i rozmawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2931
Psycholog ma rozmawiać, a forum dyskusyjne (jak sama nazwa wskazuje) służy do dyskusji. Czego zatem oczekujesz zakładając taki temat? Za pewne liczysz że ktoś przytaknie ale wszyscy Ci już wyjaśnili że masz problem o podłożu psychologicznym i sobie coś wkręcasz.

Wytrwałość jest najważniejsza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Czy genetyka jest wszystkim?

WHEY premium