SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski test całkowity, gowniane samopoczucie, zmeczenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 25
2. WAGA: 99
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: - nie mierzyłem
-udo: - nie mierzylem
-talia: - nie mierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata z przerwami
6. DIETA:
-białko: 200-220g
-węglowodany: 440 g
-tłuszcz:100 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: saa zadnych, ostatnio SARMy ( ostaryna, mk677 i 2 piguły LGD)
8. TRENING: 4 razy w tygodniu, dół/góra
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostaryna i mk do tego tygodnia
11. POZIOM BF%: ok 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry, ostatnio zmęczenie, brak chęci na wszystko, w tym sex
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):~2900
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 160
-przysiad 150

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Pierwsze_badania_do_oceny-t1217711.html

Witam,

Chciałbym sie was poradzić bo jestem chwilowo w kropce z której zastanawiam się jak wyjść. Mianowicie zaczęło się od brania ostaryny żeby załagodzić bół w łokciach z którym borykam się od pol roku z przerwami. Po 3 tygodniowej suplementacji dawką 15mg codziennie, po 3 tygodniach zrobiłem badania ( wczesniej niestety żadnych) i wyszło tak jak na screenie poniżej. Prolka ponad norme, tesc slabo. Reszta wszystko w normie poza wątrobą lekko, no i nie zrobiłem badań LH i FSH bo stwierdzilem ze nie ma sensu. Prolką się przejąłem i wzialem cabaser po 0.5mg x2 w tygodniowym odstępie.

Prosto po tych badaniach zacząłem brać MK677 ponieważ byłem na masie i nie mialem apetytu. niestety środek ten nie przyniosl zadnych efektow pod tym wzgledem. Pocwiczylem , opuchłem, kazdy mi powiedzial ze urosłem i waga troche poszla w gore ale nadal zaczalem sie czuć gorzej tj. chodzilem zmeczony czesto, po treningu to juz w ogole, na sex ochota srednia, apetyt zerowy, wciskam na siłe często, a jak czułem głód to bez apetytu i to było bardzo kiepskie uczucie.
W miniony wtorek chciałem na ostatni miesiąc wejść na LGD i potem odpuscic troche sarmy, jednak po tabletce dostalem gorączki ktora trzymala sie dwa dni ( na drugi dzien tez wzialem i mam wrazenie ze to przez to faktycznie ) i odlozylem to. dzien pozniej bylo juz ok, następnie wczoraj tj. piątek znowu pod wieczór byłem rozpalony, lekka gorączka która w nocy przeszła i poszedlem na trening.

W czwartek byłem zbadać ponownie te kluczowe hormony i niestety , teść udupiony całkowicie do granic wideł... podejrzewam że może to być przyczyna takiego samopoczucia... przestało mi się chcieć kontaktu z ludzmi, czesto mam wrazenie jakbym był wszystkim znudzony, nie obchodzi mnie co do mnie mówią, wręcz mam ochote zeby mnie zostawili w spokoju czasem. nie miewam porannych wzwodów już, libido niskie, chociaz jeszcze jak partnerka sie coś postara to staje i jest sex, ale rzadko, bo mi się nie chce.

Zastanawiałem się czy w zwiazku z tym nie zarzucić testa... czy to by pomogło? I tak chcialem wejsc kiedyś na cykl zeby podniesc wyniki, lecz teraz widze ze moze i by to poprawilo moje samopoczucie, apetyt.


wyniki z 10.05.22







wyniki z 10.06.22





Zmieniony przez - gosciu82 w dniu 2022-06-11 13:46:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
A estro z 10.06?
Ogólnie test juz poniżej normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
estro z 10.06 nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
To nie wiadomo ck jest przyczyną może ten niski test a może estro poszlo do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaaaaa85
To nie wiadomo ck jest przyczyną może ten niski test a może estro poszlo do gory


Skoro tak to pójdę i dorobię progesteron ale pytanie czy lh i fsh też warto żeby nie biegać tysiąc razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Wg mnie twoje wymiary /waga , kwalifikują cię na redu a nie masę pomijając oczywiście wyniki badań . 100kg i 39 w bicku przy 1,8 wzrostu to lekka tragedia . Wymiarów w pasie chyba celowo nie podałeś....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odstaw sarm i zrób małe pct albo po prostu poczekaj aż sam homeostazę złapiesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Egon33
Wg mnie twoje wymiary /waga , kwalifikują cię na redu a nie masę pomijając oczywiście wyniki badań . 100kg i 39 w bicku przy 1,8 wzrostu to lekka tragedia . Wymiarów w pasie chyba celowo nie podałeś....


nie jest tak zle. akurat pisalem to troche bez riserczu własnych wymiarów. nie wygladam tak zle imo

Co do PCT to co najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy jak lh i fsh zbadaj może nie trzeba nic dodawać tylko poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Sarmy blokują, załatw sobie clomid i po wynikach lh i fsh będzie wiadomo ile clomidu wrzucić a co do estro to raczej nie będzie wywalone tylko tak samo jak teść na glebie bo po czym miało by być wywalone


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-06-12 00:14:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze zbiciem estro mimo podawania różnych inhibitorów

Następny temat

Redukcja - przygotowanie środków

WHEY premium