SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie test calkowity

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 339

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

108

Wzrost

186

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

126

Obwód uda

Obwód talii

100

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

150

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Deca+enan

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Nie mierzylem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Raczej dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 893
Od 15 stycznia leci bold co 4 dni 250mg(pierwsze 2 strzały solo). 23 stycznia dorzuciłem enana. Tzn w cednej pompce 1ml boldka i 0,7 enana(sterzenie boldka 250mg, enana 250mg)
Dziś zrobione badanie całkowitego testosteronu jutro będę miał estradiol. Czy możliwe że bold podnosi tak testosteron? Wklejam badania przed i w trakcie




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Przecież test jest nie wiele podniesiony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 893
No spoko skoro tak mówisz to spoko. A jak jutro wrzucę badania estradiol to będzie można coś powiedzieć albo wysnuć jakieś teorie na temat tego boldka czy dobry? Bo czytałem to podobnierz bold zbija estradiol. Pozatym ciebie łodzianin posłuchałem żeby solo nie walić i dobiłem z trzecim strzałem enana. Pozdtaeiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jak test AŻ tak podniesiony na boldzie, jak tydzień przed badaniem był strzał testa? Poza tym jak napisał łodziak, szału nie ma, więc nie wiem skąd to AŻ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 893
<psychobad> badania dziś robiłem a testa waliłem 31.01. Ogólnie boldka mam w sobie 18 dni a testa 10 dni. Więc jak myślicie na badania kiedy najlepiej się wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 893
I są badania estradiolu:) 23pg/ml. już sam widzę że za dużo nie ubity. Boldka i enana mam na pół roku ogólnie rozpisane ale jest apetyt coś dorzucić. Ma ktoś propozycje co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arytmia na cyklu. Odblok

Następny temat

Proviron,a poziom testa

WHEY premium