SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ninjutsu :D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
"Eeeee. A jaki powinni mieć cel treningu????"

Umiejętności bojowe, a nie "bycie cool" i "bycie jak tamci ninja z filmów".

"Better to reign in hell, than to serve in heaven." - John Milton, Paradise lost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Tak jak było wcześniej napisane, dużo zależy od wieku. Choć znam gościa, który jest troche starszy ode mnie i z uporem maniaka wpaja mi, że w specnazie to są żołnierze, co walczą np. z 24 typami na raz i do tego mają jeszcze zawiązane oczy Więc rzeczywiście, niektórzy nawet pomimo wieku, nie wyrastają z młodzieńczych poglądów. A jak próbowałem wytłumaczyć temu kolesiowi jakie bzdury gada, to stwierdził, że ja mało w życiu widziałem jeszcze ... Cóż, na to wygląda ! Co gorsza takie bajki opowiada gość, który trenuje ... bjj. No ja nie mogę z takimi ludźmi ...

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Umiejętności bojowe, a nie "bycie cool" i "bycie jak tamci ninja z filmów".

Nie sądzę, by wszyscy pragnący trenować Ninjutsu chcieli tylko biegać w fajnym czarnym (w przypadku MKD-czerwonym ) ninjagi. Ninjutsu, poza technikami walki wręcz zawiera elementy systemów combat (nauka posługiwania się bronią białą i palną), kursu survivalu (nauka poruszania się w lesie, nauka kamuflażu), alpinistyki (w ty miejskiej), akrobatyki i nauki nurkowania. Sam chętnie bym się zapisał do takiego klubu, gdyby jakiś był w Krakowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93
otoz to! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Co do walki z 24 przeciwnikami:
oczywiście, że można - wielką nieodgadniona pozostaje natomiast wynik tej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
No no ninjutsu heh osobiście kręcą mnie takie rzeczy.Jesli ktoś zna stronke w necie skad można nauczyć sie lub chociaz podapatrzec jakieś techniki to plz wysyłajcie :) ćwicze parkour więc sprawność fizyczną jakąś tam mam hehe XD a we wakacjie zapisuje sie na jujitsu heh a jeśli chodzi o psychikę to dla mnie sztuki walki byłyby doskonaleniem siebie i ukazaniem swojej upragnionej wolności (heh jak to brzmi dont coment)pozdrawienia 4all.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że jesteś wszechstronny.

Archeologią też się interesujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
A to do kogo było kierowane ? Wnioskuje,że nie do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak czuć sie bezpiecznie we własnym domu?

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium