SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietolerancja GLUTENU - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
Jakbyscie praktycznie CODZIENNIE od kilku lat mieli problemy żołądkowe typu biegunki, gazy, wzdęcia, uczucie pełnosci ---> a co za tym idzie mniejszy apetyt , odbijania się non stop (wszystko to utrudnia mi pracę i kontakty miedzy ludzie) i mimo wszystkich badan (gastroskopia, kolonoskopia, bakterie, kał ogolny, krew ogolna, tarczyca, tomografia żołądka, igA i iGg, itp itd) i NIC BY WAM nie pomagało to też byscie szukali problemów wszedzie gdzie jest chociaz odrobina nadzieji...

Mój problem niszczy mi zycie praktycznie całkowicie - od wielu lat szukam rozwiazania - znam wszystkie zalecenie (nie pic gazowanych , unikac mleka , przetworzona zywnośc out, nie jesc w pospiechu , ani zbyt gorących ani zbyt zimnych potraw i inne cuda niewidy) ... mi naprawde nic nie pomaga...gum do żucie nie zuje - surowizne wykluczylem - uzywek nie stosuje...zrobilem juz WSZYSTKO praktycznie co mogłem i dalej lipa...w momencie gdy zjem jakiekolwiek mięso z jakimkolwiek ryzem/makaronem/kaszą (niewazne biała cb

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
czy brązową) odrazu mam problemy...

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
no a jak jesz mieso osobno i ryz osobno tez taki problem wystepuje..??
poza tym osobiscie szukał bym lekarza ktory w koncu to zdiagnozuje tak dlugo az bym znalazl.. lepsze to niz meczyc sie tyle czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
osobno nigdy nie probowalem jesc - wtedy musialbym jeśc chyba z 10-12 razy dziennie... i tak w tempie zycia jakie mamy wszyscy czyli praca , silownia , dojechac na silownie i wrocic , zrobic zakupy , zrobic zarcie , zjesc żarcie itp ...to i tak czlowiek jak je 5-6 razy dziennie to nie ma na nic czasu a co dopiero jeszcze bardziej to dzielic ;/

No ja juz po lekarzach latam około 4ch lat....bylem conajmniej u 10ciu gastroenerologów w roznych miastach (głownie prywatnych chociaz nie tylko) + u zwyklych lekarzy...staram sie odzywiac zdrowo - 2g białka na kg masy ciała , 1g tłuszczu reszta węgle...i zjedzenie 2.500kcal na dobe TO DLA MNIE MEGA PROBLEM...nie moge robic masy...caly czas mam zgage gazy i czuje sie wzdety...a jak jem węgle z brązowych produktow to dodatkowo biegunki...

dzis np zjadlem o 7.30 rano jajecznice z 3ch jajek smażoną na teflonie bez tluszczu + 2 plasterki pieczonego indyka + 2 grahamki małe i do tej pory czuje sie jak balon....niezaleznie co zjem tak sie najadam

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
ze dobre 5-6h jestem full syty...|

faktem jest że od dluzszego czasu w ogole nie robilem aero i pewnie mam spowolniony metabolizm....ale to chyba nie jest wina w/w dolegliwosci..?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
z tym jedzeniem osobno to tylko w kontekscie sprawdzenie co tak zle działa na Ciebie, o to tylko chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
sproboj ograniczyc bialko np. do 1,5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
ok sprobuje dzieki za pomoc , pozdrawiam

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Mam to co Ty, jak bym o sobie czytał, dosłownie. Też od kilku lat codziennie sraczki, wzdęcia, bóle, słaby apetyt (zjeść 3k kcal to dla mnie udręka). Setki zł na leki, najlepszych (TFU) lekarzy i nic, także doskonale Cię rozumiem i wiem, że człowiekowi po prostu czasem psycha siada od tego.

Byś chciał pogadać, to dawaj na gadu, 6523406

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2012-12-21 21:52:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
masz fejsa :) ? nie używam gadu ...:)

dla mnie zjeśc 2.500kcal to juz hardkor....

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta na masę. Proszę o pomoc

Następny temat

Bieganie- tempo i dystans

WHEY premium