SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niesatysfakcjonująca klatka piersiowa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Witam! To mój pierwszy post, mam nadzieję, że nie pomyliłem działów już za pierwszym razem. W każdym razie mam do was pytanie. Zamieszczam zdjęcia mojej, według mnie, bardzo nieestetycznej klaty. Myślicie, że to tylko fat czy już ginekomastia? Mam dylemat, bo przy wzroście 169cm ważę 68kg, czyli powinienem cisnąc na masę (na siłownię chodzę 5 miesięcy), ale widzicie jak to wygląda. Nie ukrywam, że strasznie mnie to denerwuje. Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię, do tego 2 razy na capoeirę, gdzie przez 1,5h mamy niezłe aeroby.
Tak jak napisałem
Wzrost: 169
Waga: 68
Wiek: 21

Dalej nie mierzyłem, bo to chyba nieistotne tutaj.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Ach, no i zapomniałem napisać, że od kilku dni, nie wiedząc co mam z tym zrobić, łykam jednego tabsa spalacza i kreatynę okołotreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94565 Napisanych postów 364534 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669353
a może by warto diete trzymać i kręcić aero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Ma to sens w połączeniu z dodatnim bilansem kalorycznym i treningiem na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a czemu ma nie mieć? na plusie kcal tez trzeba dbac o diete i odpowiedni trening

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94565 Napisanych postów 364534 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669353
dokładnie j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Dbam o dietę. Unikam wszystkich fast foodów, słodyczy, super tłustych potraw. Za każdym razem po treningu mleko zmiksowane z bananem i chudym twarogiem, dużo kurczaka, ryżu i warzyw. Nie wiem czy mam gdzie wcisnąć te aeroby jeszcze, bo to już przecież wychodzi mi 5 treningów tygodniowo. A co myślicie o połączeniu kreatyny ze spalaczem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
czemu unikasz tłuszczu? ten makroskładnik jest niezbędny w diecie. istotne są jego żrodla, a nie ucięcie do sladowych ilosci. kreatyna i spalacz mozna łączyc. zamiast aero postaw np. na interwaly 1-2xtygodniowo. oszczedzisz czas, a skutecznosc nieporównywalna. jaki w ogole jest ten twój plan siłowy?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Już się rozpisuję.
Poniedziałek: 1,5h capoeiry
Wtorek: wyciskanie na płaskiej, wyciskanie na skośnej, brama na górne klaty, rozpiętki, do tego biceps
Środa: 1,5 capoiery
Czwartek: przysiady ze sztangą i maszyny na nogi; podciąganie, sztanga i hantle na triceps
Sobota: plecy i bary, różne maszyny podciąganie itp

Zmieniony przez - rybulek90 w dniu 2014-05-23 15:37:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzania

Następny temat

cena profila stalowego

WHEY premium