SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe stało się.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927


Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-02-20 22:09:45

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
O co chodziło z Koniem? Koniu coś tam mu cisnął na forum, Jarzyna groził mu na privach, wypisywał mu jakto do niego przyjedzie i czego to mu nie zrobi. Skończyło się tak, że dostał bana a Koniu napisał że zdejmie mu tego bana dopiero jak Jarzyna faktycznie do niego przyjedzie

Jeżeli ktoś tam ma konto to niech napisze mu tam jako "odpowiedź Gwjazdora z sfd na Twoje podrygiwania"

Zbanował mnie i buntował wszystkich dookoła...
Koniu nikogo nie buntował. Po prostu wszystkich w****iałeś i byłeś polewką dla 3/4 forum - dostałeś to na co zasłużyłeś

Mam wy***ane na typów co siedzą tylko na forum, żeby sogi klepać. Miałem z 550 i większa połowa za free... Specjalista tu i tam
Taaaak wszyscy tam siedzą żeby sogi klepać Teraz już sogi nie mają praktycznie żadnego znaczenia. A za free miałeś nie większą połowę (połowy są równe ) A jakieś 90% Pozostałe 10 pewnie od kogoś komu coś doradziłeś, zanim inni nie uświadomili mu, że głupoty piszesz. Poza tym sam o te sogi żebrałeś jak żul o dwa złote

Swoją drogą pobanowali wielu z Ekipy z Dopingu...
Sam dobrze wiesz, że ekipa (ta którą poznałem w spamie) z dopingu żyła w przeświadczeniu, że zostaną pobanowani za swoje grzeszki. Co parę stron było "kvrwaaa bany za to dostaniemy jak nic!"

Nie podobało im się jak się prawdę w oczy mówiło i nie dawali rady upilować jak lud się buntował, to banowali...
Po pierwsze - Twoja prawda w zestawieniu z prawdą ogółu to dwie inne rzeczy. Możesz uważać się za współczesnego Kopernika, jego też wyśmiewali. Ale dla większości forum byłes tylko kolejnym idiotą który dodatkowo teraz odwraca kota ogonem na innym forum.

Stado Farmazoniarskich *****i i tyle w temacie...
J(ebnięty) A(nalfabeta) RZ(ucający się) Y(yyyy) NA( każdego)


A najlepiej podeslijcie tam parę linków z jego Złotymi Myślami żeby od razu wiadomo było co to za gość



Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-02-21 02:22:02

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Gwiazdor uważaj na słowa bo do Ciebie przyjedzie teraz a nie do Konia

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-02-21 11:17:03

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jasne Przecież to zwykły internetowy napinacz Ja nie rozumiem jak można się tak wykłócać z ludźmi z internetu i im wygrażać

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Do typa co miał nik k_u_b_u_ś czy jakoś tak też się wybierał

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A pamiętam, ten co miał avatar z napisem "JARZYN Fan Club"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
uważaj na słowa bo do Ciebie przyjedzie teraz a nie do Konia
A co mam uważać, to on niech uważa na swoje bo jak mu w krew wejdzie to może kiedyś faktycznie w bania od kogoś zarobić - nikt nie lubi takich co wszystko przekręcają i obsmarowują innych za plecami.

To tak jakby ktoś w pierdlu był ****em i go w dupę rżnęli, a on by na wolności opowiadał jak to ich o seksie edukował (bo wcześniej nie wiedzieli) i jakie branie tam miał, jakim tam bossem był

Do tej pory nie wyśmiewałem się z niego (aktywnie ) ale po tym akcie frajerstwa i braku honoru po prostu czuję obrzydzenie do niego.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-02-21 12:41:05

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Dobry przykład

Pamiętam jego dziennik treningowy MC z 20 kg (dosłownie!!) do tego chciał paski kupować i jak któś mówił mu prawde - że pajacuje na tej siłowni to głownym słowem pisanym przez Jarzyna było "wyjdź"

BTW - chodźcie na jego cześć zrobimy sobie wszyscy takie awarty jak ma Kubuś

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Buhahaha czy jest jeszcze ten jego dziennik? Bo nawet nie śledziłem

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

Następny temat

Budowa Drązka i pytanie o uchwyty

WHEY premium