SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wchodz do spama bo Lady M przy**bie Ci z kolana %-)***SPAM UDERZANE***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134657

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Cze
A ja dzisiaj 1st dzien w szkole po feriach... niby 4 lekcje, ale nie moglem wysiedzieć Co do biegania to wole sobie pod wieczór pobiegać jak sie już ściemni

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ja takich problemów nie mam... Mam gorszy... Osłabienie po chorobie jest nieziemskie... Dziś chyba sobie jeszcze odpuszcze chociaż jestem już zdrowy...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Wam też czasami nie chce się iść na trening?? Ale czujecie, że musicie żeby być lepszym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Mi sie nie czasami nie chce iść, ale jak juz jestes w drodze i wchodze na sale to energia mnie rozpiera i nie moge sie doczekac rozpoczęcia xD

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
każdemu sie czasem nie chce więc tym większa jest satysfakcja, jak sie mimo tego niechciejstwa idzie

macie motywator chociaż pewnie większość już czytała
https://www.sfd.pl/[ART]_Mentalny_aspekt_boksu-t469767.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
siema

jak dla mnie pierwszy dzień w szkole po feriach to dramat.. miałam lekcje do 15 i myślałam, że tam nie wysiedzę.. nie wspominając nawet o problemach ze wstaniem rano.. i mam tyle do zrobienia, że masakra.. a to dopiero pierwszy dzień.. ehh.. dobrze że dziś trening, lepiej mi się robi na samą myśl

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
a mieliscie kiedys tak ze po zjedzeniu kanapki powiedzieliscie do siebie o ****a jaka byla dobra ide po nastepna ??

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4483
a propos szkoły to jest męcząca :P. Szczególnie rozszerzona biologia z aspiracjami na medycynę .

A propos kanapki to miałem :P

Zmieniony przez - infect3d w dniu 2009-03-02 17:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
Rambaa - no ba! często jeśli ta już miała być ostatnia

infected - o czym Ty do mnie w ogóle rozmawiasz, co tam biologia, ja zdaję rozszerzoną matmę i fizykę.. za 2 miesiące

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4483
Matematykę mam rozszerzoną też, fizykę mam poszerzoną [czyli więcej godzin niż zwykła klasa i mniej niż rozszerzony zakres], chemię też mam poszerzoną :P.

A matura dopiero za 2 lata :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bjj

Następny temat

Tapety tradycyjnych sztuk walk

WHEY premium