SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie ufać lekarzom?;/;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
ja mialem troche do czynienia z chirurgami w centrum onkologii, a wiec powazne sprawy. I musze przyznac ze sa tam rozni ludzie ale miedzy innymi fachowcy, ktorzy jak im sie chce to potrafia swietnie wykonac robote. Na nfz rzecz jasna, jak to na onkologii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Panowie nie mozna wszzystkiego tak upraszczać. Thatman ma duzo racji role gra czas.Nie wierzcie tak do końca w prywatnych lekarzy.Prywatny czy na NFZ wszystko zalezy od człowieka.Zagadnienie rzeka. Tak jak ze zwykłymi smiertelnikami.Jeden widząc potrąconego psa splunie i bedzie sie patrzył jak psine sie meczy z drugi nie zwracajac uwagi na zakrwawiona tapicerke zawiezie psiaka do weterynarza. Ludzi sa rozni i nie zawsze w gre wchodzi szmalec.Gość w szpitalu moze sie troskliwiej zając człowiekiem niż prywatny medyk mimo ze ten pierwszy ma ograniczone mozliwosci. System który nam stworzono,pełen błedów, śladów korupcji, dazenia do materialnego nachapania sie szmalcu nie będzie doskonały nawet za wiele lat. Zmnam lekarzu róznych branż serdecznie sie usmiechajacych i leczacych latami przypadłosci które można by załatwić w miesiąc.Dlaczego? Tacy pacjęci sa zródłem utrzymania , w szczególnosci ludzie starsi, skrzywdzeni przez łacha z NFZ przez co wierzący jedynie w prywatne praktyki.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jeszcze raz podkreślam.Prywatny ma wiecej mozliwości ale niekoniecznie musi być dobry i uczciwy. Podwpowiem teraz pare wybiegów i jednym slowem nieuczciwych zagrywek które pomoga a zyciu przełamac kure..stwo medyczne które nas otacza. Sprawa pierwsz; strach przed odpowiedzialnością.Zgłaszajac sie na izbe przyjęc nalezy być ''ciezko chorym'' Wykorzystac wzystkie mozliwe objawy chorobowe łącznie z utrata przytaomnosci, majaczeniem itd. Lekarz który cie przyjmuje głupieje .Jesli odesle cie do domu a ty po drodze umrzesz bierze go za dupe prokurator.Nie majac zielonego pojecia co sie dzieje z pacjentem kieruje go na tzw sale kilkugodzinna.Tam robione śa wszystkie badania na które w normalnym trybie czeka sie miesiącami. Badania zleca niedouk bojacy sie odpowiedzialnosci wiec pacjent nie ponosi zadnych kosztów - warunek musi byc ubezpieczony.Jeszce lepiej zasłabnac na przystanku czy ulicy i wezwanie po ambulans pochodzi od kogos innego. Jest to nieetyczne ale nie my stworzylismy system.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Rychu_
lukasz5119
Ja osobiście jeśli chodzi o taki problem jak ma autor tematu nawet bym nie myślał o pójściu do NFZ, od razu poszedł bym do prywatnego chirurga,


Lukasz ty to bys sam sie zszyl
Jak thatman mowi, nie ma co generalizowac, i na nfz mozna trafic na bardzo dobrego lekarza, ktory przyjrzy sie twojej sprawie lepiej niz niejeden prywatny. Ale ciezko z tym.


Jak bym się uparł to może i bym się zszył czemu nie haha

A wracając do Twojej wypowiedzi napisałem jak jest u mnie :) Byłem nie 1x u chirurga z problemem na NFZ, dwa razy ze złamaną nogą, gdzie złamałem ją na crossie ( to 20min op****** że po ch**a na czymś takim jeżdżę, że po co mi to, że na motorach tylko dawcy jeżdżą, że to jest chore i wgl ) i dopiero potem zabrał się za nogę... Raz miałem problem ze szczęką gdzie mi żuchwa przeskakiwała, poruszał ( strzelało tak że aż mi się łzy lały taki ból, odgłos przeskakiwania na pół gabinetu ) to mi h** powiedział że sobie coś umyśliłem, że udaję tylko po to żeby nie iść do szkoły... Poszedłem prywatnie to od razu się zabrali za leczenie, wszystkie prześwietlenia i wgl, od razu szyna na szczenę, tel. że jak by się coś działo żeby dzwonić od razu i wgl, więc od tamtego czasu nie chodzę u siebie do lekarzy na NFZ bo się z nimi za hoooja nie dogada. Kumpel miał mieć też zabieg na gino, czekał chyba pół roku na termin przyjechał leży już na łóżku przebrany lekarz przychodzi, popatrzył powiedział że on tego nie będzie ciął, bo mu całą klate zj**ie, że będzie wyglądało to jeszcze gorzej niż teraz i wgl, że może mu wypisać tamoxa itd ( jak gino utrwalone, posterydowe, od jakichś dwóch lat ). Pół roku czekania na marne. Nie twierdzę że wszędzie tak jest bo na pewno jest wielu lekarzy na NFZ którzy się Tobą zajmą świetnie. Ale napisałem jak jest u mnie i u siebie chodze tylko prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Nie przyznawac sie do żadnych samodzielnych iniekcji.Na wiosne miałem takiego co wbijał jakies paskudztwo w zupełnie innym celu niz my. Z uporem twierdził ze ropień pochodzi od ukaszenia przez jakiegos owada podczas jazdy motocyklem.Rane oczyszczono, wszystkie badania zrobione, Fredek poszedł zdrowy do domu a jakby nie łgał to kłopoty jak jasny pierun. Odnośnie praktyk lekarskich prywatnych.Czy wyobra zacie sobie medyka który zarzyna kure znozaca złote jajka.Jak przychodzisz ze swoimi badaniami to juz krzywi morde i twierdzi że badania trzeba powtórzyc bo on nie ma zaufania do tego laboratorium.Dlaczego? Abys zrobił jeszcze raz i zostawił mu szmalec za druga wizyte.W pewnym wojewódzkimk miescie jest androlog który próbuje leczyc ziołami.Specjalizacja ginekolog - androlog a na sprawach męskich tak sie zna jak ja na kosmosie. Jeszcze raz mówie.Wszystko zależy od człowieka.Sa normalni współczujacy, empatyczni ludzie i sa tez materialiści, oszuści łachudry itd.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-07-09 18:58:57

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Hermann1 i wyprzedziłeś mnie nie zdążyłem edytować posta Tam miałem dopisać, że byłem ściągać sobie prywatnie szwy z sutów u tego lekarza od którego dostałem skierowanie na zabieg NFZ ( podobnie jak mój kolega ), ale skierowanie po kumpla sytuacji wyj**ałem i zrobiłem to prywatnie. Poszedłem na ściąganie szwów, mówię że zrobiłem prywatnie ten zabieg dlatego że... ( tutaj przedstawiłem sytuacje kolegi jak to wyglądało ), to powiedział mi prosto, że z tymi lekarzami w tym szpitalu jest coś nie tak i nie zrobili mu tego tylko i wyłącznie dla tego że im się najprawdopodobniej nie chciało tego robić... I tacy są u mnie w okolicy lekarze na NFZ ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ja 3 chirurgów spotkalem po tym jak rozcialem palca , jeden zszyl nie bylo tak zle drugi zdjal szwy i rozwalił na nowo bo sobie cos ubzdurał a 3 nie wiedział co ma robic tak sie krew lała tylko palca mi pocial ze mam zamiast 1 blizny kilka blizn , a w dodatku antybiotyk dostalem dopiero u pediatry bo zaden z nich nie wypisal chociaz mogl sie syf jakis dostac całe szczescie ze nie bylo ropy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Panowie wszystko zalezy od człowieka.Łachudra bedzie cie odsyłał od jednago szpitala do drugiego i odbijał piłeczke a normalnu lekarz CZŁOWIEK zrobi ci zabieg scyzorykiem polewajac rane gorzałom aby ci ulzyc.Sa ludzie i ludziska.Pieniadz psuje ludzi ot co.Temat na kilka stron , mozna gadać bo kazdy miał jakieś swoje przezycia jeden pozytywne drugi negatywne itd.Odnosze tylko wrazenie ze wartosc nadrzędna którą jest ludzkie zdrowie i zycie została zdewaluowana przez szmal.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Hermann1
Panowie wszystko zalezy od człowieka.Łachudra bedzie cie odsyłał od jednago szpitala do drugiego i odbijał piłeczke a normalnu lekarz CZŁOWIEK zrobi ci zabieg scyzorykiem polewajac rane gorzałom aby ci ulzyc.Sa ludzie i ludziska.Pieniadz psuje ludzi ot co.Temat na kilka stron , mozna gadać bo kazdy miał jakieś swoje przezycia jeden pozytywne drugi negatywne itd.Odnosze tylko wrazenie ze wartosc nadrzędna którą jest ludzkie zdrowie i zycie została zdewaluowana przez szmal.

racja stary, pelna racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
No i co z autorem się stało. mial zdjecie wrzucic a tu juz 2 tyg minely i ani widu ani slychu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop solo 8tyg./// Czy potrzebne HCG?

Następny temat

pomoc przy redukcji

WHEY premium