SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie potrafie przemoc strachu przy fiflaku pomocy!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Prosze o jakies rady ktore by mogly mi pomoc w przezwycierzeniu strachu. Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
moze najpierw popros kogos zeby Cie lekko trzymal... a pozniej tylko stal i przezwyciezysz strach ;D wiem, ze to trudne, sama nie moge sie do tego czasem zabrac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
hym...jest to ciezka sprawa...ale tak jak kolezanka napisala wczesniej ...moze sproboj z asykuracja; czyli ktos staje obok ciebie i jedna rek podtrzymuje ci uda a druga plecy( troszke wyzej niz posladki i wtedy robisz a jak nie ma ktocie asykurowac to nie wiem....moze napisz co umiesz...bo jezeli nie umiesz nic i dopiero zaczales to ciezko bedzie...a jezeli umiesz np. backflip'a to myse zejestes juz na tyle doswiadczony i doinformowany i wiesz ze nic ci sie nie m,oze stac...bo w najgosrzym razie spadniesz na brzuch opierajac sie twarza o podloze ale to wszystko przy dobrym wyknaniu kazdego ruchu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Zacznij sobie od nauki tricku macaco z capoeira - powinneś po tym tricku się przełamać, a jeśli nie to skombinuj sobie miękkie materace i asekuracje :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Dziekuje slicznie za rady wyszlo :D Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka- rozwój rzeźba, wyskok, kondycja

Następny temat

Rozciąganie na codzień

WHEY premium