SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie masa lecz wytrzymałość!!!CO BRAĆ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Ja bym proponowal:carbo,extreme men's formula,BCAA najlepiej z tauryna od razu.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Panowie jaki stack kupić???Bo tego jest naprawde dużo.Co myślicie o SwoleN,Claut,CEO,XPAND,VAULT(ten najbardziej mi sie podoba:),Nitrobolon 1,2,KO,CP.I jeszcze pytanie który nitrobolon jest lepszy 1 czy 2.
Co wybrać z tego wszystkiego moze znacie cos jeszcze.Chce kupić najmocniejszy!!!Taki który daje max kopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
ja bym został przy jabłczanie i glutaminie

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Prosze bez takich odpowiedzi..."na jabułczanie i glutaminie"...wszystkie te produktu zawierają jabułczan i glutamine i to w znacznie bardziej zaawansowanej formie.więc do rzeczy...please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
"do rzeczy"
często zawierają go sladowe ilości, a wiec będziesz miał znaczna róznicę, kiedy weźniesz jakiegoś stacka a weźniesz to oddzielnie. jeżeli jesteś najmadrzejszy to po co pytasz na forum?
jadłem rózne "mieszanki" i np. moge powiedzieć ze buzo bardziej mnie pasała brane na raz mono (prolab) z jabłczanem (biogenixa), niz np. storm (uniwersal)

Zmieniony przez - booe w dniu 2006-03-25 13:02:57

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Z tych wszystkich porad zdecydowałem na taki "mix":
XPAND,Tauryna,BCAA,witaminy,minerały,ZAM oraz po wysiłku Carbo.
co usunąć lub dodać??
Prosze jeszcze o jakieś porady co do dawkowania.Trening to rano od 9-11.30 siłownia a około 18 bieganie.Kiedy jak i ile brać.POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
zamiast bcaa mozesz poprostu białeczko kupic, reszta powinna byc ok dokup jakies wit. i mineraly.a od przyrostow masy bedzie tak czy tak zalezec dieta, ale przy takich treningach to nawet starajac sie zeby ja zlapac byloby to trudne, wiec sie nie mart.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa z minimalna iloscia tluszczu

Następny temat

Odżywki na mase (około 150 zł)

WHEY premium