SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Neurochirurgia bada pakerów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Również pozwoliłem sobie wypełnić ankietę.Ciekawy jestem efektów końcowych.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
Dzięki za link Paweł! Wypełniłem i życzę powodzenia na konferencji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Dzięki wszystkim, myślałem, że będę musiał jęczeć, a tu proszę sporo osób już nadesłało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Jak dotąd ankietę wypełniło 37 osób z forum, i z tego co widzę wszyscy się przyłożyli, bez jaj i ściemniania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2122
Poświęciłem się dla nauki. Wypełniłem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Jak na razie największy biceps wśród respondentów to 47 cm, szacun...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Hej! Już 56 osób z forum wypełniło, przydałoby się drugie tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Cześć Pakerzy, Już 65 forumowiczów odpowiedziało na wezwanie i wypełniło ankietę. W tym jedna Pani. Jeśli znacie ćwiczące na siłowni Kobitki, proszę zachęcajcie je do udziału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pusc post w dziale Ladies :) Masz tam cale mnostwo Kobitek palacych sie do wypelnienia ankiety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
większość na dopingu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tata bierze sie za siebie .

Następny temat

cwiczenia dla osob w wieku 50-60 lat

WHEY premium