SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Negatywny wpływ supli...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
wysoko bialkowa dieta moze spowodowac ospalosc i znurzenie :) suple to suple albo dawkujesz elegancko lub wcinasz za duzo i masz sraczke:)

"by byc wielkim trzeba wp*****lac i nap*****lac"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Panowie jest różnica pomiędzy kreatyną a to z czym ją mieszają żeby miało lepszego kopa..Rynek jest zalany odżywkami i to już wyścig jak na wojnie żeby jak najlepiej kopała odżywka i się sprzedawała..
Jak myślicie że jeśli odżywki są legalne to to samo zdrowie,i nie odbijają się na zdrowiu to powodzenia
Co raz coś wycofują,coś zmieniają w składzie a gdyby odżywki ktoś nagłośnił tak jak dopalacze to pewnie wielu ciekawych rzeczy byśmy się dowiedzieli
Podnoszenie poziomu testosteronu,zabawa z adrenaliną (jack3d)
Mi osobiście po 2puszkach horsa trochę banie zryło,i ogólnie dochodzą kłopoty z żołądkiem.

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
No musze sie z Biniem zgodzić. To co podają w składzie a co rzeczywiście jest w odżywce tego do końca nikt z nas pewnym być nie może. Co do lekarzy to mój jak prosiłem maść na rozstępy stwierdził że za szybko rosnę i przez to mam rozstepy ( tez mi ****a odkrycie). Chciałem maść by zminimalizować ich powstawanie niestety musiałem na nim "wymusic" wypisanie recepty ( maść z receptą 10zł, bez recepty 50zł)

Zmieniony przez - Mephisto88 w dniu 2011-03-28 15:48:45

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Niezapominajmy że każdy organizm jest inny i każdy organizm może reagować inaczej.
To co jednemu nie zaszkodzi, dla drugiego może być np. śmiertelne.
Myślę, że w dyskusji o odżywkach też trzeba to uwzględnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja zaobserwowałem po paczce ZMA dziwne pieczenie między małym palcem lewej stopy...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
****a nie przesadzac :P moze niedługo bedziecie kazali brac odblok po krecie :PP ja kreatyne mam teraz w stalej suplementacji nawet po 30 gr w dt i nic mi nie jest , sa to suplementy diety i nie widze powodu czemu ich nie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Suplementy diety to nie znaczy że można je w******lać ile się chce bez żadnych konsekwencji. Tak jak ze wszystkim umiar jest ważny. Ponad połowe tej kretki wydalisz bezużytecznie obciążając tylko nerki i nic wiecej. IMO kasa wyrzucona w błoto

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nie w błoto a raczej w musze klozetową.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
"Podnoszenie poziomu testosteronu,zabawa z adrenaliną (jack3d)"...właśnieza czynamta o dzywke,jestmega do braale nie wiedzialem,ze w ten sposob dziala...wiecie cos ciekawego jeszcze najej temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
dziubas877 mam nadzieje że takie kłopoty z pisaniem masz od zawsze a nie po tej odżywce bo też ją mam ale nie chce żeby mnie porobiło..
Pisz no normalnie
Co do jack3d dział odżywki i poczytaj jak Ciebie interesuje.

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps.

Następny temat

Czasopismo kulturystyczn

WHEY premium