SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka karate w domu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
Ekhm.. Dzieki za dobrą rade ;] Może w przyszłym roku. W te wakacje postawiłam na mistrza Miyagi w "Karate Kid" mhm.. wybaczce ide wypucować autko.

Niektórzy się wzniosą, a niektórzy upadną...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
ja cwiczylem 5 lat .. wiec jesli potrzebujesz pomocy chetnie jakos pomoge..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1283
Sie obudził, nie ma co

cokolwiek czynisz czyń uważnie i patrz końca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
jestem 2 krotnym mistrzem swiata i polski w karate 7 w muay thai 3 w kung fu i vice mistrzem w ju jitsu kocham sztuki walki siedze w tym od dziecka dzo wszystkiego dochodziłem sam sam w domu trenowałem bez trenera sam cwiczyłem nowe i stare ciosy na treningach byłem zawsze najlepszy wiec nie mowicie ze nie mozna potrafic sie nauczyc w domu polecam sie uczyc w domu bo to jest najlepszy sposob na wyuczesie sie i dopracowanie nowych i starych ciosow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Jak długo trenowałeś sam, zanim zacząłeś uczęszczać na treningi? W którym roku życia rozpocząłeś treningi? Tak z ciekawości pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Możesz robic sobie rozgrzewke tak jak na karate (te rzeczy na jakie masz warunki) naciag itp.Napewno we wrzesniu nie bedziesz w takiej "gorszej" formie po 2 miesiacach przerwy.A co do kata jak umiesz np. 1-3 i wiesz ze go dobrze wykonujesz to tez mozesz pocwiczyc. No a techniki to jak umiesz to wykonuj.Tak jak ktos wyzej napisał jak nie umiesz to nie wykonuj bo sie nauczysz zlej techniki i bedzie lipa.

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Odpowiedziałeś na pytanie z 2006 roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Ty tez.

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
franek1234 domino9 chcieliście się pochwalić ?

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Mistrzostw Świata Muay Thai IFMA w Tajlandi

Następny temat

8 mln $ dla Floyda za walkę z Margarito

WHEY premium