SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula HL konkurs - finał i wyniki! str4

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7475

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2152
Po co konwertować? Przy konwertowaniu synchro się najprawdopodobniej spitoli...

Lepiej zainstalować coś w tym rodzaju i po krzyku:
http://download.chip.pl/download_171421.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Mam nadzieje, ze Nastek obejrzy moj HL w takiej formie jaka byc powinna

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
po to, żeby można było otworzyć wszedzie. uprzedzałem przecież, zeby to było w popularntm formacie i z popularnymi kodekami. a częściowo to mogła być wina płyty. tak czy owak teraz mam sprawdzoną w prymitywnych warunkach.
nie będziemy zmuszali PN do instalacji tego czy owego.
obyło się bez konwersji. HL lukasha musiałem przepuścić przez Moviemakera, HL mleqsa nie dał się, ale jakoś z biedą idzie w media playerze. robiłeś go w nero vision express?

problem, chłopaki polega na tym, że dla nas oczywiste jest mieć baterię kodeków i playerów, więc zaden format niestraszny. i człowiek pomału zapomina, ze są tacy, dla których media player to alfa i omega...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-07-20 13:37:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
lukash.p to ja :>
kawalek zrobilem chyba w mpg jak dobrze pamietam, to chyba nie powinien byc taki ciezki orzech do zgryzienia dla wiekszosci kompow... hym hym hym...

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zakłócenia mogły być przy ładowaniu na serwer przesyłkowy, przy ściąganiu z niego, przy nagrywaniu na płytę... nietypowy kodek, o którym nawet się nie wie zupełnie wystarczy.
tak czy owak już sprawdzone i teraz już sam diabeł Gates nie przeszkodzi w jej obejrzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Moj byl robiony w Ulead Media Studio Pro i nie byl kompresowany jakos cudacznie. I móglbys mi wytlumaczyc co to znaczy, ze idzie z bieda??? Skacze, przerywa, cos nie tak z dzwiekiem? Poza tym nie informowales nas, ze Nastek moze nie miec kodekow, chyba ze sam o tym nie wiedziales. W takim konkursie jesli ma byc dobra organizacja powinny byc podane albo pewne warunki, ograniczenia albo ktos kompetentny powinien dostarczyc Pawlowi niezbedne kodeki. To tylko moje zdanie.

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2006-07-21 14:47:43

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
http://www.budo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1193
tu jest informacja o finale konkursu

mleqs, nie nerwujsja. przecież napisałem, że mimo wszystko odtwarzanie jest w porządku.
jesli nie bedzie żadnych dodatkowych komplikacji, to wszystko jest na dobrej drodze. na 90% to poprzednia płyta byłą wadliwa. a jesli nawet nie, to teraz sam, gdy będzie taka konieczność, poinstaluję mu co trzeba.

Za pomoc przy przeprowadzeniu konkursu dziękujemy Jodanowi z SFD i ludziom z tego forum dzielnie dłubiącym w swoich komputerach...
sława idzie w świat. mateo powinien coś nam odpalić za reklamę.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-07-27 14:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
I jak tam nasze filmiki?Sa jakies wiadomosci od Pawla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
no i co jest?juz 10 sierpnia

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ale jeszcze się nie skończył. w tym momencie nic już nie zależy ode mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bagno w PZJudo

Następny temat

Walka a jej skutki...

WHEY premium