SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najwiekszy kwas jaki zmontowaliscie z ekipa ;-D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
za pomyłke w nazwie miasta blink zarobil bana. ktos jeszcze podskakuje ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fakuś strasznie arogancki typ sie z Ciebie zrobił

Zauważyłem po wypowiedziach Twoich w innych działach,wnosze prośbe o zdjęcie Ci możloiwosci moderowania tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zdjąć chama!

ja na jackassach roz***ałem 2 rowery górskie, oczywiscie nimi jechałem, za dobrze tego nie wspominam - szczególnie że jeden był kolegi

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumple gdzies podgapili sprawe ale wynajelo sie przebranie teletubisia na pasy zielone dla pieszych i ruchamy teletubisia :D

2 Tv polonia tytul "zdobycie 1 pojazdu pancernego w powstanczej warszawie"
3 polakow biegnie do stojacego full uzbrojonego pojazdu pancernego jeden mial luger 0 ammo drugi mial patyk ze sloikiem na koncu a trzeci nie mial nic niemcy widzac 3 rozwcieczonych polakow z rzekomo granatem uciekli z pancernego samochodu :d i tak warszawa sie dorobila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
jedem mój ziom z jakims jego kumplem w tamtym roku w grudniu ...byli nastukani.......rozebrali sie do naga....na kapy dali sobie skarpety.....i tak wozili sie na rowerach przez srodek miasta a innie kumple nagrywali ich na kamere cyfrową....co prawda była noc ale troszke ludzi na ulicach było

do teraz to wspominamy



Zmieniony przez - bkss w dniu 2005-01-02 11:45:50

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
-Blink182- moje, ale za maly jestem zeby fotki wrzuci, zaczekaj jeszcze troszke

rondell to z porwaniem dobre musze tez cos takeigo zrobic%_)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
dobry numerek z filmu nie pamiętam jakiego polski jakiś, pilot uniwersalny do tv i na wystawach w sklepie mozna sobie telewizor włączyć!

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
O jej mialem wtedy 12 lat godz po 23 i zucalismy stara opona przed wyjezdzajace samochody i uciekalismy od razu do lasu i stoimy mowimy dobra jedzie taxowka zucamy ostatni raz i dzida do domu zucilismy czekamy a tu psiarnia a nie taxowka wysiedli od razu i za nami z latarkami dalem dzide z kumplem do lasu bylo tak ciemno i tak sie balem ze wyszlismy z lasu dopiero o godz 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691
hehe, my z kumplami lubiliśmy przekręcać znaki drogowe..

A już do końca życia będe wspomniać wyczyn jak na scianie komisariatu policji naipsaliśmy H.W.D.P

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a gdyby komus w tym samochodzie sie cos stalo??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie osiągi w jakim czasie?piszcie:)

Następny temat

ile macie w lydce??

forma lato