SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy Bramkarz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13542

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a ta lista to skad ja mosz ?

tajemnica
mama mi kazała nie mówić

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Dwa tygodnie przed swoimi 30. urodzinami, Gigi Buffon otrzymał pierwszy prezent. IFFHS - Federacja Historyków i Statystyków Futbolu wybrała go najlepszym bramkarzem świata roku 2007. Golkiper Juventusu i Squadra Azzurra zdobywał to wyróżnienie również w latach 2003, 2004 i 2006, co więcej jest pierwszym piłkarzem, który swoją kategorię wygrywał czterokrotnie. W ostatniej edycji popularny Gigi pokonał Petra Cecha z Chelsea, Ikera Casillasa z Realu oraz byłego bramkarza Juve, Edwina Van der Sara z Manchesteru United.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ze statystykami się nie dyskutuje, ale każdy stworzył by swoją listę i zapewne będzie jedyna, i niepowtarzalna.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
a co sądzicie o borucu? wg mnie dziennikarze i kibice za bardzo sie nim podniecaja.. dudek w swoich najlepszych latach był dużo lepszy. sam jestem bramkarzem i wiem jakie interwencje są trudne, a jakie tylko wygladaja na trude. a boruc jest specjalistą w bronieniu łatwych piłek w efektowny sposób. nie ujmuję jego umiejętnościom, ale twierdzenie, ze jest jednym z najlepszych bramkarzy w europie jest bardzo na wyrost.. no i jeszcze jedna sprawa - bramkarza ocenia sie po pewnej grze w kazdym meczu.. wiadomo, błędy zdazaja sie wszystkim, ale boruc często wpuszcza szmaty w jakis smiesznych meczach.. i według mnie boruc w końcu przejdzie do jakiegos lepszego klubu i wyjdzie szydło z worka.. nie zycze mu zle, ale wątpie zeby dal rade..

jest to moja subiektywna opinia, wiec prosze bez napinki i zapraszam do dyskusji

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Święte słowa, już też podobną opinię wyrażałem.

Chociaż trzeba przyznać, że w kilku ważnych meczach bronił bardzo dobrze. Niemniej formułowanie na tej podstawie wniosku, że już jest najlepszy w Europie jest mocno przedwczesne.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
"wg mnie dziennikarze i kibice za bardzo sie nim podniecaja"
Nikt nikim nie podnieca sie bez powodu , taka prawda . Boruc dał nie raz powody do zadowolenia i mnie nie dziwi że dziennikarze piszą o nim pozytywnie .
"dudek w swoich najlepszych latach był dużo lepszy."
Tutaj mozna by się z tym zgodzić bo Dudek naprawde był fenomenalny kiedy był w formie .
"a boruc jest specjalistą w bronieniu łatwych piłek w efektowny sposób."
Nie zgodzę się z tym jakoś bardziej przypominam sobie turlającego się Dudka po byle strzale . To Dudek robił mały teatrzyk po swoich interwencjach . Jeżeli chodzi o Boruca nie zauważyłem tego by tak się działo
"nie ujmuję jego umiejętnościom, ale twierdzenie, ze jest jednym z najlepszych bramkarzy w europie jest bardzo na wyrost"
W ogole o to chodzi nie jest na wyrost Twierdzenie że jest najlepszym bramkarzem Europy owszem wydawać się może przesadzone . To że jest jednym z najlepszych mnie i wielu innych już dawno nie dziwi . Opinia całkiem słuszna , zasłużona .
"ale wątpie zeby dal rade.. "
Są ludzie co wątpią ja nie wątpię Fabiański , Kuszczak jakoś dają rade a Boruc nie jest gorszy co oczywiste .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
największy problem boruca polega na tym, że nie potrafi sie koncentrować w kazdym meczu..

a co do interwencji? czy boruc kiedykolwiek, w waznym meczu (nie z kelnerami w lidze szkockiej) bronił w sposób fenomenalny? ja sobie nie przypominam.. ciągle jestem zdania, że są bramkarze, ktorzy bronią efektowniej, a napewno są tacy, ktorzy bronią efektywniej

jesli chodzi o reprezentacje, to tu często los płata figle. gdyby kowalewski gral w klubie, to on byłby wg mnie numerem jeden. a tak wszyscy grzeją ławe.. i według mnie ani kuszczak, ani fabiański nie nadaja sie na 1 bramkarza reprezentacji (przynajmniej teraz). teraz boruc jest numerem jeden, ale czy jest to jakies szczegolne osiagniecie?
cofajac sie kilka lat wstecz, mozna sie zastanowic jak potoczyłaby się kariera dudka, gdyby nie kontuzja matyska w meczu z norwegią

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jak dla mnie Boruc będzie bramkarzem światowej klasy jak będzie grał na wysokim poziomie w wielkim klubie w serie A, lidze hiszpańskiej czy Premiership

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...i sie sprawdzi w ktorejs z tych lig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
petr cech dobry o ile nie najlepszy efektywny lecz malo efektowny
buffon dobry produkt marketingowy przyciaga widzow i sponsorow

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrz Orange Ekstraklasy

Następny temat

ADRESY ZAGRANICZNYCH KLUBÓW

WHEY premium