SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody dla uczestniczek konkursu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
wiecie ja dopiero zaczynam, kształtuje swój umysł w dziedzinie odżywiania - treningu, jeśli zależało by mi na białku w celu uzupełnienia protein w diecie to doświadczalnie które wybrałybyście? Myślę nad Matrixem Syntraxu, ale ja jestem taki że lubię testować produkty które są mało znane więc na pewno w niedługim czasie pojawią się produkty u mnie w dzienniku które mam nadzieje spełnią oczekiwania a jakie to jeszcze muszę pomyśleć produkty PVL bardzo ciekawie się prezentują

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To zalezy co cie zadowala, stawiasz na smak czy cene- zreszta te z dolnej polki tez ludzie chwala za smak. A roznicy w "dzialaniu" nie dostrzezesz - IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam jednak watpliwosci co do truskawy jeszcze żadna mi nie podeszła Szkoda, że nie ma mini opakowań

Ale wiecie, co... Ja po białkach z dolnej półki mam jakieś rewolucje żoładkowe O dziwi po LD i Syntha nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moge ci kiedys wyslac, teraz nie mam, bo maz juz zjadl, ale jak bedzie to podesle proszek w torebce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
ale jak bedzie to podesle proszek w torebce
I kolejna afera z wąglikiem

Marta jak Ci nie podejdzie banan, albo truskawka to odkupię od Ciebie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I kolejna afera z wąglikiem



Ania szkoda, że już banana kończę, bo oddałabym w dobre z radością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
JAk bialka to nie ma co przeplacac - VitaFit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już wiem na co One wolałyby to wydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już wiem na co One wolałyby to wydać

Na co niby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenign do sprawdzenia

Następny temat

Plan FBW na mase ze stałą progresją

WHEY premium