SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabieranie masy i budowanie mięśni brzucha

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Obecnie od 4 tygodni robie mase standardowym 6 ćwiczeniowym planem FBW i efekty sa naprawde niezłe. Oczywiscie mam diete z nadwyzka kaloryczna. Jestem ektomorfikiem i nie zalewam się tłuszczem. Mam pytanie czy wykonujac 3 x w tyg FBW robiać bezpośrednio po sesji 3 serie spięć tułowia po 20 powt wystarczy to aby zbudowac silne miesnie brzucha? kiedys przerobiłem denną a6W ale bez specjalnych efektów. CHciałbym zrobic sobie delikatna krate na btrzuchu i wiem ze trzeba robic do tego aeroby + dieta z niskim bilansem ale naprawde na brzuchu nie mam fatu i zastanawiam się jak zbudowac silne miesnie w tej partii ciała. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz ćwiczyć mięśnie brzucha po treningach ale urozmaicaj ich trening , nie cały czas to samo , jest gama innych ćwiczeń na brzuch .

Zajrzyj tutaj - http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-11-26 18:47:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening nog

Następny temat

Przysiady czy półprzysiady?

WHEY premium