SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabór: TEST-KONKURS Gold Standard Gainer + batony ON Protein Bar

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
na forum nieaktywny od 12 grudnia, wiec mozliwe, ze sie obłowił i uciekł z kraju...

no niestety w przypadku tego typu akcji, trzeba sie liczyc, ze jakas opinia sie nie pojawi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czym kierują się tacy ludzie na co dzień. Niby proste zadanie a jednak niewykonalne w niektórych przypadkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
czasami to po prostu zdarzenia losowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
miejmy nadzieje,ze nie
napisałem mu maila i wiadomosc na pw, w razie czego mam jeszcze nr telefonu to sie na dniach przypomnę wten sposób

Ostatecznie 'nagroda' za niezdanie opinii jest również przewidziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nikomu źle nie życzy. Miejmy nadzieję, że się odezwie chociażby prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Witam
Chętnie wezmę udział w tym konkursie, opinię wystawię na pewno, przetestuje :)
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
LujOgłuszacz
Witam
Chętnie wezmę udział w tym konkursie, opinię wystawię na pewno, przetestuje :)
Powodzenia



Niestety ale trzeba być bardziej czujnym :) Najlepiej zaglądać na forum codziennie lub mieć włączoną subskrypcję nowych tematów na maila (obserwuj dział na stronie działu)

Niebawem zapewne nowy nabór, musimy jednak dociągnąć ten do końca.
Rzabol ma czas do 06.01 na zdanie opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamy jakieś info od rzabola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
odpisał mi na sms , ze przeprasza i zda na pewno opinie - ale to było kilka dni temu
ja daje czas do poniedzialku - nie bede sie kolejny raz przypominał, bo to nie JA powinienem pisac przypomnienia, trochę powagi

Nastepnie wybieramy zwyciezce i zamykamy ten test
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izolat białka - smak

Następny temat

Brał ktoś MSM siarka organiczna metylosulfonylometan ?

WHEY premium