SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na trasie z Koniem - Bangkok, Kuala Lumpur od 42 strony.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
Fajne wpiski, dobrze sie czytało dziś o 4 rano

powodzenia i czekam na następne
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
Cały czas czekam na recenzje wódki o smaku bitej smietany :D btw. ciekawe ilu juz na....banych Amerykańców zjadło po pijaku świeczke o zapachu kotleta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a wczoraj jednak odpuściliśmy, próbowałem za to whisky cynamonowej, ale nie dałem rady wypić, bo była...za słodka, nawet rozcieńczona z colą bez cukru.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dzień 4

Po 4 dniach nie wytrzymaliśmy i poszliśmy zjeść coś normalnego, tak brakowało mi ryżu, że w indyjskiej restauracji zjadłem 2 talerze, z kurczakiem, którego przecież nie jadam, warzyw najadłem się za wszystkie czasy.
Deszczowo dziś tutaj więc nie łazimy po mieście i mogę szybciej zabrać się za relację.

Zacznę od tego, na czym skończyłem wczoraj – zakupy. To, że firmy tzw. luksusowe u Nas -Ralph czy Tommy kosztują tu grosze słyszał pewnie każdy, kto interesuje się nieco ubraniami. W normalnym sklepie nie jest to może jakoś mega tanie, ale rajem są tu o*****y, u Nas z takich przybytków nie korzystam, bo wszystko wygląda jakby było noszone po 50 razy, ale tutaj prezentuje się to lepiej niż u Nas normalny sklep, nie mówiąc o wyborze, a system zniżek jest tu nie do ogarnięcia – zaczyna się od zniżki tak jak u Nas na wyprzedaży, 20 czy 30%, do tego dochodzi jeszcze zniżka powiedzmy dnia, np. 30%, czy nawet 60% + jakby tego było mało mają tu jeszcze te kupony,które dają kolejne 15-20%, więc finalnie zakupy wychodzą tak jak u Nas w jakimś H&M, który tu z kolei jest podobno sklepem bardzo drogim.
Zakupy to jednak temat dla bab, przejdźmy więc do tematów bardziej męskich jak budowanie domu, amerykanie robią to tak:



Taki domek zrobiony pod klucz kosztuje 120-160 tysięcy dolarów, cały jest zrobiony nie tyle z drewna, co płyty pilśniowej(czy jak to się nazywa), ocieplony , tylko z wierzchu pokryty cegiełką i w środku płytą kartonowo-gipsową, rodzina musi na taki pracować przeciętnie około 2 lat, większość domów w Południowej Karolinie jest zrobiona w ten sposób. Z ciekawości weszliśmy do środka by zobaczyć jak to wygląda, z wierzchu niepozornie, ale w środku to naprawdę fajne chaty, z fajnymi rozwiązaniami, 3 łazienkami, pralnią i garderobą w każdym pokoju.

Chciałem dziś zrobić przegląd wszystkich Monsterów, jednak w sklepie w którym kupowaliśmy znalazłem tylko 5 rodzai, łącznie piłem już 8. Tak jak wspominałem wszystko jest tu mega słodkie, kawa z mlekiem jest nie do wypicia, ale ratunkiem jest tu właśnie Monster o tym smaku, low carb, który smakuje bardzo dobrze i zaryzykuję stwierdzenie, że chyba najlepiej z wszystkich, choć bardzo smaczny jest też malinowy i o smaku brzoskwiniowej mrożonej herbaty.



Próbowałem też dzisiaj bezcukrowego napoju A&W o smaku piwa korzennego, ale smakuje to jak pasta do zębów rozcieńczona w dużej ilości wody, więc prezentację sobie daruję. Reszta napoi, które kupiłem czeka na spróbowanie, ale jako, że zakochałem się w tych monsterach, to nie ma kiedy otworzyć i spróbować, ciągle tylko Monster i Monster.




Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-07-02 22:47:34
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
apropo różnicy cen między USA a Polską, sprzet elektroniczny....Macbook Pro kupilem w Stanach za 1600 dolców w kraju ten sam sprzet około 9500 zł. 3,5 tysia zostaje w kieszeni :]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Gatorade juz piles? Mozliwe ze w Polsce, bo od jakiegos czasu juz jest, ale w stanach to jedn z bardziej popularnych napojow izotonicznych, wszedzie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Gdyby dolar kosztował tyle co w zeszłym roku to byłby raj, a człowiek głupi, zamiast kupować gdy zaczęło rosnąć, to stwierdził, że 3,3 zł, które było chyba początkiem roku to dużo i na pewno stanieje. Także na takim wyjeździe, przy kursie i ilości dolarów, które kupiliśmy jesteśmy ~3000zł powiedzmy w plecy. .


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-07-02 22:58:44

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Possible
Gatorade juz piles? Mozliwe ze w Polsce, bo od jakiegos czasu juz jest, ale w stanach to jedn z bardziej popularnych napojow izotonicznych, wszedzie jest.


widziałem, w galonowych butlach to mają, pić jeszcze nie piłem, z tych wielkich butli piję sok pomidorowy, by zrekompensować sobie ilość warzyw.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
I jeszcze ta zimna herbata - Iced Tea Arizona, wiele smakow, w galonach rowniez jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Po warzywa to do meksykanskich sklepow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarobki w BOR

Następny temat

plan ocena

WHEY premium