SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na osiedlu jest pewien koleś ..............

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Ja w to gram "sesjami"

Tak z dwa razy do roku mam około trzymiesięczny okres, kiedy nawalam only w Diabloka, kocham tą grę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Przeszedlem i sie znudzilo

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
ja kocham , przeszedłem i niestety mi sie znudził diabełek , ale jeszcze czasami zaglądam by pociąć bossów wszystkich

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też sie znudził . Zresztą uważam że Diablo 2 jest gorsze od Diablo 1 . W jedynce przynajmniej miałeś losowo dobierane questy i nie zawsze trafiało Ci sie to samo . Jak przeszedłeś gre to mogłeś zagrać na następnym poziomie i mieć questy jakich nie miałeś uprzednio . A w dwójce questy są z góry wyznaczone i nawet jak przejdziesz gre to zaczynając od nowa będziesz miał to samo .

Jaką postacią najlepiej wam sie gra ??? Zresztą po co pytam , pewnie fighterem . A ja jednak wole amazonke . Jest bardzo szybka , może trzymać wroga na dystans i ma ładne piersi .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Ze zwyklego Diablo 2 to nekro i barbarzynca, a z diablo + dodatek Assasin (zabojczyni dla niewtajemniczonych).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak , zapomniałem że fighter to barbarzyńca sie nazywa , dawno nie grałem A ta zabójczyni to taka sobie , te jej zdolności to troche mało potrzebne

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
fajnie koles pyta co ma zrobić bo gość z osiedla go sciga ,a my o diablo gadamy ,a swoją drogą to od Diablo bardziej mi sie podobał Baldur's Gate ,niestety mam******** komputer i nie miałem okazji grać w dwójke

jagnik

"Bjj-Warszawa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
ja juz skończyłem z diablo i z bg2 ale fajne jest, jednak diablo jest o troche lepsze

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
a właśnie , najlepszą postacią jest czaro , i nikt się jej nie równa , co do piersi to tez niczego sobie

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
Spoko odpowiedzi mam już dużo i wiem co zrobie , a przy okazji może jak się zabawie w diablo ][ w realu , a wtedy jak z kosą pójde po gościa to bedzie mi wylizywał stopy !!!

A teraz tak zupełnie nie na temat :
Coś o mojej szkółce dzisaj w toalecie wyrwali sedes , oczywiście wszystkie nieczystości wypłynęły !!!
Niektórzy mieli taką fantazje aby te nieczystości wywalić na korytarz położyć trochę na klamkę, niestety los chciał że nauczyciel był ciekawy co się dzieje :) i pomyślcie co się stało gdy złapał za klamkę ...... tak się wkór**ł że ohoho !!!

Jeszcze dwa tygodnie wstawli drzwi ładne luksusowe w jednej sali a po 6 dniach w tych drzwiach była dziura 1,5 m
na 1m !!!

I każdy żyje :) !!!

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznańscy trenerzy BJJ

Następny temat

co sądzicie o sando

WHEY premium