SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na osiedlu jest pewien koleś ..............

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też najbardziej podobało sie pierwsze UFO . Trójka była żenująca , już zupełnie inna gra . Tą serie wykorzystali jeszcze do dwóch gier o ile sie nie myle . Do X-com Interceptor w której latało sie interceptorem i strzelało , i jeszcze X-com coś tam w której widzisz gościa z za pleców i biegasz i strzelasz . Nic ciekawego .

A spy vs spy to gra kultowa najbardziej podobała mi sie część na wyspie .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
... a gość ciągle nie wie co ma zrobić

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
dobry był też redneck rempage ,z przygodówek dla mnie kultowy Jack Orlando i Neverhood -grało sie takim ludkiem z plasteliny.

jagnik

"Bjj-Warszawa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta , w Rednecku najlepsze było to że można było sie nachlać a czasem nawet i grzybki halucynogenne znaleźć

A Przygodówki jakoś mnie już nie pociągają . Kiedyś jak miałem 386 to pamiętam że przeszedłem kilka - Simon the Sorcerer , Legend of Kyrandia , którąś tam część Kings Questa (jeszcze na 286) ... Ogólnie to miło wspominam te gry , ten bajeczny klimat fantasy ... aż mi sie łezka w oku zakręciła . Szkoda że już takich gierek nie robią . Teraz to producenci myślą że miodność i klimat osiągną dzięki dobrej grafice i efektom , a te stare gry mimo kiepskiej grafiki i muzyki z głośniczka dostarczały więcej frajdy niż większość ostatnio wydawanych gier

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3584
DIABLO 2 rulez :>

when in doubt... choke 'em out!

when in doubt... choke 'em out!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5626
Tony Kołek 2 daje rade hahahhahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
... a co z kolesiem z osiedla ?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
jakim?

my tu teraz o gierach gadamy


dla mnie taka klasyka jest tez Duke Nukem 3D

na automatach lubilem grac w Double Dragon, Ghost 'n' Goblins, Golden Axe.

I jeszcze na amidze gra Wings of Fury.


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No racja , Duke to klasyka . Za***ista gra

A na automatach to ja gram głównie w wyścigi i takie strzelanki w których trzymasz giwere w dłoni . Ale i tak rzadko chodze na flipery . Za to często gram na pececie w gry emulowane z automatów . Głównie mordobicia ale też i takie chodzone w prawo jak właśnie te które wymieniłeś Van .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No racja , Duke to klasyka . Za***ista gra

A na automatach to ja gram głównie w wyścigi i takie strzelanki w których trzymasz giwere w dłoni . Ale i tak rzadko chodze na flipery . Za to często gram na pececie w gry emulowane z automatów . Głównie mordobicia ale też i takie chodzone w prawo jak właśnie te które wymieniłeś Van .

Wings of fury też kiedyś katowałem , fajnie było

"Demon to some , angel to others ..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznańscy trenerzy BJJ

Następny temat

co sądzicie o sando

WHEY premium