SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czysto też może będę jakoś wyglądać

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nie wiem gdzie ty widzisz jakieś przyj**anie. Nie napisałem że autor źle wygląda tylko jak na tyle lat to moim zdaniem słabo. Nie można wyrazić opinii innej niż ogólnie komunistycznie przyjęta że jest dobrze i ch** ? Żal mi Was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
jak tak krytykujesz to może pokaż jak ty wyglądasz a nie się spinasz niepotrzebnie. peace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A może jakieś konkrety - co jest złe?

Bo gość ma estetyczną, wszechstronnie rozwiniętą sylwetkę. Poza tym może właśnie taki był/jest cel jego treningów. Nie wszyscy potrzebują 50 cm ramienia i masy ponad 120 kg.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Ja się nie spinam i sam wyglądam 10 razy gorzej niż autor tematu ale mimo wszystko myślę że i tak mam prawo wyrazić swoje zdanie jak każdy. Mój temat jest do wglądu i możecie mi cisnąć. Na pewno nie będę się o to obrażał ani bulwersował. W ogólę nie rozumiem sytuacji którą rozpętał "Pan Moderator".

Ogólnie chodzi mi o obwody, proporcje, oglądam chłopaków jak wyglądają na zagranicznych stronach i jest to jednak inna klasa( nie mówię o sylwetkach typu koń 130 kg ale właśnie sylwetkach fit) uważam że powinno się równać do najlepszych więc dlatego napisałem to co napisałem bo wiele osób o takim stażu wygląda lepiej. Więcej wolałbym tego nie ciągnąć bo z tematu robi się śmietnik.

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2014-01-30 22:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
to wg was panowie modowie i inni mogą dawać negatywne komentarze osoby tylko mające lepsze rezultaty od was?


nie zeby podobal mi sie ten komentarz, z tej krytyki nic sie nie wyniesie, jednak inaczej bym to ujął. łatwo was sprowokować a takie stary capy

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie no nie wierzę, bezmózgowie sie szerzy.

Krytyka powinna być konstruktywna a użytkownik Michail palnął fraszkę na zasadzie "bo tak" i jeszcze się spina. Sam wygląda jak niedosmażony kotlet, siedzi z nudów przed kompem i hejtuje co się da zamiast ruszyć dupę na trening.

W 9 lat ze spasionego nastolatka do takiej formy jak prezentuje autor bez wsparcia farmakologii to wg Was mądrale "bardzo słabo". Gratuluję obiektywizmu i obycia w temacie. EOT.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-01-30 22:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wszystko jest ok jak ktoś jest obiektywny - a nie jest ok jak komentarz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Poza tym nie doczekałem się argumentów co i dlaczego jest złe/słabe. Zatem ocena była tylko po to żeby sobie nabić bezsensownego posta i nie wynikała żadnych merytorycznych podstaw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Typowy prostacki hejt i nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
No faktycznie hejt, kipiało nienawiścią z tej mojej wypowiedzi rzeczywiście. Niczego nie będę wam uzasadniał bo pisze na forum dla przyjemności co chce i kiedy chce a w takiej atmosferze nie mam ochoty rozmawiać(pije do błyskotliwych wypowiedzi "Pana moderatora" który jest wybitnie stabilny psychicznie co widać po jego radosnej twórczości)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana częśtotliwości treningu, czy zmiana ćwiczeń?

Następny temat

Brak Koncentracji - Leki Spadek siły

WHEY premium