SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO-XPLODE - kilka pytan o samopoczucie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Bralem dzisiaj pierwszy raz wyzej wymieniony no-booster. Niestety nie moglem odczekac 2 godzin od obiadu, odczekalem jedna i wypilem jedna miarke. Chwile wczesniej wypilem srednia kawe. Suplement dluugo sie rozkrecal (to pewnie wina obiadu?) i ogolnie dzialanie bylo dosc dziwne. Bylo chyba troszke wieksze skupienie (nie wiem czy nie placebo), ale brak wiekszej checi do treningu czy pobudzenia. Uczucie troche wiekszej sily i wytrzymalosci. Serducho zaczelo mi napier... w polowie treningu jak szalone ze czasem az nie przyjemnie sie robilo poprostu. Im dluzszy trening tym te tetno szybsze i bardziej denerwowalo. Pod koniec treningu swietna pompa ale na tym akurat mi nie zalezy.
1. Duzy wplyw na czy pije sie no-xplode na pusty zoladek a po jedzeniu?
2. Czy kawa mogla sie przyczynic do zlego samopoczucia (zbyt szybkie tetno)?
Jakies wskazowki?
ps. kawy pic z no-xplode nie chcialem ale myslalem ze nie przyjdzie do mnie paczka wiec wypilem sobie kawke i w tym momencie listonosz zapukal
-wysokie tetno w miare uplywu treningu powodowalo wrecz przeciwny efekt do skupienia. Robilo sie slabo i takie "rozproszony" bylem

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2008-06-09 21:40:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
też tak miałem jak brałem pierwszy raz
zmniejsz dawkę i bierz połowę porcji
kawa napewno miała na to wpływ ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok, dziekuje
teraz wezme pol i w razie czego bedzie zwiekszal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
zdecydowanie wina kawy zbyt duza dawka pobudzaczy (kofeina) przed treningiem

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w sumie kawa taka srednia...tzn hmm pol pszenna pol normalna...tyle ze wsypalem 3 czubate lyzki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
ja po pierwszej porcji czulem sie srednio a po drugiej to juz sie zbeltalem ale pozniej walilem po 2 miarki i wtedy naprawde czuc bylo moc tego produktu
acha z mojego doswiadczneia jesli przed treningiem zjadasz psoilek to naprawd elepiej odczekac te 2 godziny i dopiero wtedy lyknac xploda a trening zrobic po 45 min
pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
1. Duzy wplyw na czy pije sie no-xplode na pusty zoladek a po jedzeniu?
tak, w szybkości wchłaniania
2. Czy kawa mogla sie przyczynic do zlego samopoczucia (zbyt szybkie tetno)?
tak

moja rada: posiłek 2h przed treningiem, porcja no-xplode 30-45min przed treningiem, by zdążył się wchłonąć. to że jesteś lekko głodny na treningu będzie procentowało większą pompą krwi do mięśni- krew (a wraz z nią substancje odżywcze i tlen) nie będzie zalegała w narządach ukł.pokarmowego i jest do "dyspozycji".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok, dzieki chlopaki
a jak bede pil np gainer'a przed treningiem, odstep moze byc krotszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
tak wtedy 1,5h styknie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzisiaj bralem godzine po gainerku na 3% mleku
jedna miarke
rzeczywiscie te problemy byly przez kawe takze jeden problem z glowy
sila mocno na plus, pompe pod koniec treningu niezla, wytrzymalosc super
lecz praktycznie 0 pobudzenia...wy tez tak macie? trzeba zwiekszyc dawke? czy moze dluzszy odstep od posilku? (nie mialem chyba jeszcze pustego zoladka jak bralem NO X ale juz musialem isc), trening zaczalem jakies 20 min po wlaniu w siebie preparatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
po pierwsze zachowaj ten 1,5 h odstep od ostanieogposilku jesli jest to posilek plynny (nbp szejk proteinowo-weglowodanowy) i 2 h jesli jest to normalny posilek , po drugie z mojego doswidczenia wiem ze lepiej odczekac nawet 45 min od spozycia xploda i dopiero zaczac trening , po trzecie 2 miarki to dawka najbardziej optymalna wg mnie
to by bylo na tyle ode mnie
pzdr

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dobrac odzywki

Następny temat

zestaw supli

WHEY premium