SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOZ Full Throttle Grape

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
Witam, szperając po necie znalazlem oto odżywke ( jak w temacie) cena mniej więcej taka jak XPand, ale pododno ta odżywka jest ogólnie lepsza od XPAnd-a, czy ktoś taką zakupil lub ją stosował, ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
to mniej wiecej mam rozumiec, ze Ci chodzi o takie cos....
po treningu zapotrzebuje sie w Xpand nastepnie danie węglowodanowe np. ryż czy makaron itp. a po 40 min znowu odżywka ale ta białkowa dla uzupelnienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozliwe ze w okresie jesieno- zimowym sprawdze , skladem wyglada ciekawie zobacz w dziale z testami Don Pawson robil test , zobacz tez temat o stackach kreatynowych z USA anabola

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-09-04 12:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
mam wątpliwosci teraz eheh.... chcialem zakupic Xpand a teraz ta odżywka mnie kordzi, chciałbym sie więcej o niej dowiedziec od kogos kto juz ją stosowal:) bo oczywiscie zalezy tak jak kazdemu na przyroscie:D i nie wiadomo ktora lepiej poskutkuje, oczywiscie nie unikac tego jaka by mi sie by lepiej przystosowala:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
bierz xpand lepszy wybor niz noz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Brałem NOZa i chwalę. Po szczegóły zapraszam do mojego topiku testowego w Dziale niżej.

jak masz flotę to puszka XP i puszka NOZa i lecisz pełen cyklon.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bo oczywiscie zalezy tak jak kazdemu na przyroscie:D i nie wiadomo ktora lepiej poskutkuje

w twoim przypadku bralbym Xpand'a bo jest o wiele bardziej sprawdzony i masz wieksza pewnosc ze bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
mam jeszcze jedno pytanko jezeli zakupie XP ,a posiadam już odżywke wysokobiałkową PRO STAR to jak nalezy brac? oddzielnie? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
ten starszy NOZ troszke bardziej okrojony niz XPAND ale ten nowy sam niedlugo bede testowal bo slyszalem bardzo dobre opinie na jego temat...

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
nom dobra ale ja chcialbym sie dowiedziec co wczesniej pisalem? czy oddzielnie brac czy łączyc? wysokobiałkową sie stosuje jezeli są braki w diecie, ano u mnie są zapewne:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
HELP! na prawde nie wiem co i jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
poczekaj chwile a nie co 10 minut piszesz ze potrzebujesz pomocy przed komputerem caly dzien nie siedze, jesli masz braki w diecie na bialko to oczywiscie musisz uzupelnic z odzywki jedynie miedzy porcja kreatyny a bialka zachowaj profilaktycznie odstep ok. 20 minut

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-09-04 17:17:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym powiecie??

Następny temat

??

WHEY premium