SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOX PUMP DORIANA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Z reguły około roku, ale dokładnie jaką dostaniesz to skąd mamy wiedzieć? Jak powiesz że jeszcze od mamy dostaniesz i wie co to jest to padnę .

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
lepsze to niż jakby mete miał dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
nie od mamy.. qmpela mi kupuje O.o a mama wie co biore. ostatnio jej kreatyne dalem xDDD

One world, One MUAYTHAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
chciałbym mieć takie qmpele A nie tylko:
mozna chodzic na silke, fajne miec cialo i super wygladac
ale takie to wasze....kulturystyka czy co
jest chore!
i oblesne!


Autentyczny cytat z dzisiaj z gg

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
z kad to znam..^^

One world, One MUAYTHAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
nie wiem co ty trenujesz ale kazdnym normlanym treningu SW serce by ci wyskoczylo po kofeinie a co dopiero mowic o nox pump...

przed silownia jak najbardziej mozna majac odpowiedni staz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
alberecht, bój ty się Boga, człowieku...
No dobra, jak już dostajesz, to raczej nie ma opcji żebys nie skorzystał prawda? Nie przekraczaj pół saszetki, a zalecam daweczki mniejsze. Przed SW bierz śmiało, tylko uwazaj.... jak masz treningi wieczorami to możesz później mieć problemy z zaśnięciem... no i dawki z tego powodu jeszcze mniejsze, tym bardziej ze zbyt duza pompa przy takich treningach nie jest wskazana...
Generalnie NOX pump to zabawka dla osób z dojrzałymi organizmami,juz troszke "zrytych", na pewno nie dla 15latków. Zaczynaj naprawde od malutkich dawek, bo mimo wszystko masz jeszcze b. świeżutki i nie zryty organizm, i jak przesadzisz, to Dorian sie przez niego przeorze jak kombajn przez pole.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
tygrum co za porównanie.

Co do doriana przed sw to wg mnie całkiem poroniony pomysł. Co prawda jeszcze go nie ćpałem ale sądząc po opiniach pompy mu nie brak. Brałem za to inne teoretycznie słabsze boostery i przy połowie dawki przed treningiem tajskiego źle się ćwiczyło. Nawet najmniejsza pompa przeszkadza przy uderzeniach.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Uwierz eNd, ja brałem Doriana, saszetkę z dodatkiem 40g carbo i pół miarki NOZ I.V.. Ale mi pompa nie przeszkadza w niczym w najmniejszym stopniu. tylko dlatego nie biorę przed MT bo trening o 20ej i wiem że zasnę nastepnego dnia rano. Wzrosła agresywność, power, energia, chęć działania,skupienie, po treningu na siłce (cieżkim) miałem ochotę na bójkę ot tak, po prostu. Gdyby nie ta pora brałbym zawsze przed mt i roznosiłbym salę
Rada dla innych:jak boostery NO za bardzo pompują przy SW zmniejszcie po prostu dawki. Pamiętajcie że zalecane dawki to dawki dla kulturystów
A jak i ćwierć dawki za dużo... weźcie coś, co nie ma środków podnoszących ciśnienie... Poprawi wyniki, przepływ krwi, a niechcianą pompę nawet zmniejszy.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-01-28 00:53:55

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w tym wieku - bezsens i nieodpowiezialnosc. odradzam.

przed sw - osobiscie odradzam. mi na macie no-boostery przeszkadzaly.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna vitalmax zielony a czarny

Następny temat

cykl masa cp+mono+aakg. potrzebna pomoc

WHEY premium