SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI Marbo Sport - dyskusje, newsy i koncert życzeń

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Witam.
Mam pytanie i prośbę jednocześnie, czy MARBO byłoby wstanie zamieścić w swojej ofercie sprzętu poręcze (np.: według wzoru MS-D001) ale, odpowiednio zmodyfikowane aby można było zastosować do ławeczki MS-L006 po wymontowaniu stojaków na sztangę ?
Uważam że, byłby to doskonały dodatek do wspomnianego modelu ławki i powiększyłby przy okazji Waszą ofertę akcesori do ławek semi-pro.
Z technicznego punku widzenia jest to prosta operacja, wystarczy dać tylko dwa profile o wymiarach stojaków uwzględniając szerokość stojaków ławeczki. Widzę że, MARBO bardzo rozwinęło swoją ofertę dodatków do serii semi-pro, więc może warto pomyśleć nad moim projektem, zapewniam że, gdy tylko takie poręcze pojawią się w Waszej ofercie zakupię je jako pierwszy.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
Piotr

American Staffordshire Terrier - Al Basco Yakamoz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Witam jak można coś zaproponować to może dobrym pomysłem było by dodanie do waszej oferty np tarcz do kopnięć lub więcej jakiś akcesoriów do trenowania sztuk walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Silver_8 - sprawdzimy jak będzie się to miało do stabillności sprzętu i damy znać.

Olek2: Więcej akcesoriów możesz znaleźć w naszym drugim sklepie: www.sport-market.pl który jest w trakcie uruchamiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
"Silver_8 - sprawdzimy jak będzie się to miało do stabillności sprzętu i damy znać."
Michał, gdyby okazało się że zaburzy to stabilność ławeczki to, bardzo dobrym dodatkiem byłyby chociaż same uchwyty montowane w miejsce stojaków służące do ćwiczeń na poręczach a w tym przypadku sprawa wydaje się banalnie prosta. Tak czy inaczej, będę czekał na wyniki Waszych testów i mam nadzieję że, przynajmniej prostsza wersja czyli same poręcze pojawią się w Waszej ofercie jako kolejne akcesoria do ławeczek serii semi-pro.
Pozdrawiam
Piotr

American Staffordshire Terrier - Al Basco Yakamoz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
To ja mam koncert życzeń a życzenie jest jedno czy możecie nam doposażyć siłownie w szkole nie na niej nawet stojaków gryfów i obciążenie jest odgroma ławeczek do brzuszków same aeroby zero jakiegoś porządnego sprzętu a by sie przydał wyciag itp. sami wiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Silver_8: Wiem o co chodzi - były kiedyś takie w MH-L002 - dodatkowe uchwyty przy wsuwkach stojaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Cześć MICHAŁ.
Właśnie kiedyś na aukcji allegro widziałem starszy model (nie pamiętam tylko jaki) z serii HOME, który z tyłu miał dwie rurki/poręcze do pompek na wysuwanych stojakach pod sztangę, szkoda że nadal tego patentu nie stosujecie przynajmniej w serii SEMI-PRO
Czekam na wyniki testów mojego pierwszego projektu ewentualnie na same poręcze na bazie stojaków do ławek SEMI-PRO
Pozdrawiam
Piotr

American Staffordshire Terrier - Al Basco Yakamoz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Michale jak z ławeczką pod zawody wWyciskaniu będzie ona w sprzedazy czy nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Na razie będziemy prezentować kilkanaście nowych maszyn linii PRO - oczywiście w extra cenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813


brakuje w waszej ofercie ławki do ćwiczenia nóg jak na tej fotce z szerokim oparciem pod p..efajnie jakby taka ławka była rozkładana z opcją ćwiczenia dwugłowych ud.ławeczka oczywiśćie powinna być w wersji semi pro lub profesjonalu co wy na to marbowcy?

................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI Marbo Sport - nasze najświeższe produkty

Następny temat

Zamówienia powyżej 999zł dostarczamy za 99 zł !

WHEY premium