SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI Marbo Sport - dyskusje, newsy i koncert życzeń

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Ej - taki znalazłem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest zły chodziło o przykład :) walnie się profil dobry pomaluje na czarno , obicie , gąbeczka 3cm , nakładki gumowe na końcówki cena 500-600 zł i będzie się sprzedawać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
i do tego łożyska :) Właśnie planujemy ceny takie jak wioślarza - około 500-600-700 zł
Jakie maszyny w pierwszej kolejności byście widzieli ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Znamy, znamy - ale chciałem pokazać sprzęt domowy.

Założenie mamy takie, żeby maszyny domowe w linii SEMI-PRO były na wolne ciężary - po prostu nie ma sensu do domu dopłacać tysiąca zł do stosu, skoro można wykorzystać krążki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
butterfly w pierwszej kolejności bo podstawa już jest , maszyna do karku bezsens za wiele osób nie kupi poza tym są leprze cieczenia na kark i szyję bez maszyn ,wspięcia na palce stojąc można już robić na suwnicy na nogi lub na smith stojąc

DYLAUDIO zaczepki szukasz ? nie obrażaj ludzi bo nie jestem twoim kolegą chłopaszku,i to pisz na następny raz jaśniej a nie :
(wygial sie w czesci chwytnej od mocnego odkladania na waskie stojaki w lawce skos gora) bo jak dla mnie stojaki to nie twarda wystająca część i nie rzucałeś tego z wieżowca a 60 kg to co to za obciążenie ,ja mam też jedne stare stojaki wąskie i nic się nie wygina a chłopaki nie oszczędzają sprzętu a 60 kg to się rozgrzewają , i nie spinaj się tak chłopaszku bo jeszcze ci wyjdą żylaki na odbycie :/

pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Panowie - luz, blues :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Kto się czubi ten się lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
OXYTONE tak jak mówisz :)
pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI Marbo Sport - nasze najświeższe produkty

Następny temat

Zamówienia powyżej 999zł dostarczamy za 99 zł !

Wiecej