SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - GH TURBO!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jeśli nie masz BCAA to zainwestuj w BCAA najpierw np. BCAA G-FORCE smakowe z glutamina lub BCAA Powder bezsmakowe.
Najważniejsze aby brać przed i po treningu BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1583
prawie całe opakowanie GH Turbo zjedzone...
odczucia średnie... w sumie spodziewałem się czegoś więcej, szału nie ma.

no może dawka 4tabl (na wagę 95kg) jest zbyt mała (???), ale sugerowałem się wskazaniami producenta.
póki co, skupie się na innych produktach treca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
adamgda3- ja ważę teraz 63-64kg.Też wrzucam GH Turbo-4tabsy.Po spaniu rewela samopoczucie.Przy ciężkich treningach.W dzień wolny dorzucam do spania Tribulon Black.Kończę drugie opakowanie ciągiem.Poza regeneracją-nigdy za wiele go nie miałem ale odtłuściło i pocięło mnie niezle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
mi sie dobrze śpi na maxa tyle, że muszę spać przynajmniej 7 godzin to jestem już dobrze wyspany.
biore 5 tab na noc tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Ja już 6 opakowanie zacząłem obecnie ważę 109 kg i też biorę 4 tapsy. W weekend jak mogę dłużej poleniuchować to biorę 6-7 tapsów i rewelacyjny twardy sen żadne hałasy mi nie przeszkadzają nawet jak to mieszkając w bloku niedzielne klepanie schabowy o 7-8 rano przez sąsiadów. Może to tylko na takich starych jak ja działa.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Również stosuje 5 kaps GH na noc, przedtreningiem dorzucam 3 kaps Tribulon Black ,,, jestem naładowany,super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1583
narazie sobie odpuszcze kolejne opakowanie, ale jeżeli się skuszę to będę brać 4-5 tabs :)

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Ja stosuję razem z TRIBULONEM BLACK i jestem bardzo zadowolony, sen jest głęboki a rano wstaje dużo bardziej wypoczęty, a dzieki lepszej regeneracji szybciej dochodzę do zdrowia po zabiegu!

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 tabsow jakos 15min przed snem, szybko fajnie usnąłem ALE obudzilem sie o 4 rano mega wyspany haha

zmiejsze do 4 tabsów myśle ze bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Tez mialem wiele razy sytuacje,ze budzilem sie wczesnie nad ranem wyspany,5rano i nie wiadomo co ze soba poczac.Apogum takiej sytucji mialem w Nowej Zelandii.Zaypialem naladowany GH Turbo,GABA,ZMA.Na szczescie mialem blisko gym bokserski gdzie treningi byly od 6ej rano !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+ryboza

Następny temat

co lepsze?

WHEY premium