SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ! REDWEILER - RIP YOUR MUSCLES UP...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Dzięi Mariusz za opinię, ważne jest po dłuzszym czasie stosowania, a z taką myślą stworzono REDWEILER'a.
Czekamy na kolejne od wszystkich stosujących...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Witam. Kupując Redwejler "przypadkiem" byłem pełen obaw czy dobrze zrobiłem. Już podczas rozrabiania byłem pozytywnie zaskoczony kolorem oraz rozpuszczalnością produktu. Zapodałem sobie jedną miarkę około 18 gram na 30 minut przed treningiem. I powiem szczerze że produktu zaskoczył mnie już po pierwszy razie, byłem mega pobudzony a koszulki tak mokrej jeszcze chyba nie miałem ;p No zobaczymy jak się sprawi po dłuższym dawkowaniu produkt. Jak do tej pory mega pozytyw.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Może nie jestem za bardzo w temacie co do próbek, ale czy takowe się pojawią czy nie ma opcji ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
p3pe pod koniec roku mają być pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a na razie pytaj w silowniach czy moga sprzedac porcje przed treningiem - niektore wiem ze tak robia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Póki co poczekam sobie na te próbki, bo zamierzam kupić owy produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
tez bym wolał najpierw spróbować zanim kupiłbym całą puche po ostatnich rozczarowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee jaki filmik ale wiadomo dobry pimp i to jeszcze z mario to podstawa sprzedazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
rzuccie te próbki i przekonajcie mnie wrescie ze zasługujecie na kupno waszych supli bo dalej bede miał wasza firme za nic

(zreszta nie tylko ja i to na prawde jest prawda)


...... a nie sorry reklamy macie fajne

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-10 19:40:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miłość osób w różnym wieku

Następny temat

Lekka pomoc potrzebna.

WHEY premium