SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ! REDWEILER - RIP YOUR MUSCLES UP...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Lumpiks
...żąden pic,u mnie półka z suplami pieknie sie prezentuje z Redwem.,a pełny opis wrzucam po całym cyklu żeby nie być małostkowym i jak najbardziej obiektywnym...ale i tak juz korci mnie żeby napisać -że to produkt przyszłości...




Czekamy na relację po cyklu, ale da sie wyczuć, że nasz Redweiler przypadł Ci do gustu......

Możesz nagrać film i wysłać do nas pocztą....


Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2013-01-08 12:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
aha czyli już wybrano te osoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1959
Lumpiks
...żąden pic,u mnie półka z suplami pieknie sie prezentuje z Redwem.,a pełny opis wrzucam po całym cyklu żeby nie być małostkowym i jak najbardziej obiektywnym...ale i tak juz korci mnie żeby napisać -że to produkt przyszłości...


"Żaden pic", jak to ująłem, zatem wygrałeś Reda w konkursie?
Czy może nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Radzę jeszcze raz przeczytać mój post. Nie chodzi mi o to, czy suplement działa, czy to bubel. Chodzi mi to, czy cała ta ankieta to nie tani chwyt marketingowy i czy można faktycznie w niej wygrać darmową puchę RW.

Zmieniony przez - wolfie108 w dniu 2013-01-08 17:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
ta ankieta jeszcze aktualna czy juz sie spóźniłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Ankieta jest bezterminowa, nagradzane jest jej wypełnienie i najbardziej ciekawe hasła promocyjne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
ehh czyli sie nie udalo bo nikt nic nie napisal a jakas probke chociaz :D?

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
dzisiaj zakupiłem redwilera,jutro zdam obszerna relacje,ciekawych zapraszam do dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czekamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Biniu można uzyskać na pw. odpowiedź co z tym Redwailerem? Czy doszła moja ankieta, czy dostanę czy nie dostanę. Jakby co mogę przeprowadzić dobrą recenzję ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miłość osób w różnym wieku

Następny temat

Lekka pomoc potrzebna.

WHEY premium