SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NITROBOLON II + L-karnityna na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
Witam. Mam 18 lat i około 86-87 kg wagi, 180 cm wzrostu. Ćwiczę już od dłuższego czasu, także nie jestem początkujący. Na dniach planuję kupić odżywki, rozglądałem się w sieci i wstępnie planuję kupić Nitrobolon II plus L-karnitynę. Zaznaczam, że nigdy nie brałem jeszcze żadnych odżywek. Moim głównym celem jest to, żeby było widoczne napompowanie, ogółem żebym trochę przykoksował ;p tak czy siak, czytałem wiele artykułów na temat Nitrobolonu i podobno po zaprzestaniu brania jest szybki spadek... także proponujecie może coś lepszego zamiast nitrobolonu? chciałbym, żeby to też mieściło się w granicach cenowych tego zestawu, który wymieniłem. No i do tego oczywiście... jaką dietę proponujecie? Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
j/w, dextroza to nic innego jak cukier prosty, ktory w zaden sposob sie nie przyda.
Tauryna?-imo, szkoda kasy.

CO do kreatyny, to...
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

Omege/ZMA mozesz smialo dolaczyc do stalej suplementacji, niezaleznie od celow. Omega to tluszcz rybi, ktorego organizm sam nie potrafi wytworzyc, a ZMA to cynk+magnez+wit. b6, pozytywnie dzialaja na regeneracje, i mi sie duzo lepiej po nim <zma> spi.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
"Ćwiczę już od dłuższego czasu" - tzn. ?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
j.w na początek spokojnie Ci mono styknie, l-karnitynę bym odpuścił, a raczej kupił jakieś białko/gainera do uzupełnienia diety, no chyba, że masz idealną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
"jaką dietę proponujecie? " - mono? tak, ale za pół roku

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dane podane przez Ciebie sa bezwartosciowe.

Ile wynosi twoj staz?
Jak stoisz z dieta?

na pierwszy cykl w ogole takie wynalazki pompujace sa odradzane, jak juz bardzo chcesz to lepiej HP

Nie masz o czyms pojecia-to nie doradzaj.

Normalna wysokobialkowa

Nie kazdy siedzi na diecie wysokobialkowej.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-05-27 17:28:12

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
jeśli chodzi o staż, to tak... ćwiczyłem przez około 7 miesięcy, później miałem przerwę około 4 miesiące, teraz ćwiczę jakieś 2 miesiące po przerwie. Jeśli chodzi o to, jak stoję z dietą, to można powiedzieć, że leżę ;/ średnio się znam na dietach, planowałem podjęcie się diety redukcyjnej, żeby zrzucić brzuch itp.
w sumie co do Nitrobolon'u to sam trochę sceptycznie jestem nastawiony... a może jakieś HMB? niestety to, ile ćwiczę nie przekłada się na moją znajomość na temat odżywek itp., bo nigdy ich nie stosowałem, więc proszę o wyrozumiałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Hmb - shit. Wróć do nas za pewien czas gdy ogarniesz się z dietą, poza tym przy takim stażu, w dodatku z przerwą, masa idzie bez odżywek.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dzial odzywianie-poczytaj, chlopaki z pewnoscia pomoga z ulozeniem diety. Z nitro sie wstrzymaj jeszcze, karnityna nie potrzebna. Mozesz zakupic ZMA/omege-3/witaminy, to rzeczy przydatne na redukcji i nie tylko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
dzięki Skerx :) w sumie to i racja, nitro itp. poczeka. A jeszcze mam pytanie: coś w stylu kreatyna + tauryna + dextroza może okazać się dobre? albo może jakiś mix z tymi rzeczami, które wymieniłeś?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kreatyna nie jest Ci na tym etapie potrzebna, a dextro to cukier podobny do tego który masz w kuchni.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanie

Następny temat

Odżywki

WHEY premium